Astroloji

Sekste en iyi burç hangisi? Açıklıyoruz Zodyac’ın en iyi sevişen burcu…

Sekste en iyi burç hangisi? En iyi sevişen burcu açıklıyoruz! Kemerlerinizi bağlayın ve uçuşa hazır olun!

Sekste en iyi burç hangisi sizce? Akrep mi? Kadınların Burçlarına göre seks yaşamlarını merak ediyor musunuz? İşte size altın rehber…

Sekste en iyi burç dediğimiz zaman akla ilk gelen burç nedense Akrep burcu ama yanılıyorsunuz. Öyle bir burç var ki numaralarına inanamayacaksınız! Kimi loş ışıkta sevişmekten hoşlanmıyor, kimi için seks çok ama çok kutsal… Bakın Zodyac’ın 12 burcu ve sekse bakış açısı. Sekste en iyi burç var mı yoksa hepsi mi en iyi bilemedik. Hazırsanız başlayalım…

Koç Burcu

Romantik olmayan Koç burcu kadınları, sekse oldukça büyük önem verirler. Koç burcu kadınları loş ışıkta sevişmekten hoşlanmazlar.

 

en azgın burç hangisi

 

Boğa Burcu

Farklı deneyimlerden hoşlanmayan Boğa burcu kadını için sevişilen mekan önemlidir. Tasarımı şık, lüks ve romantizm dolu mekanlarda sevişmekten hoşlanır.

İkizler Burcu

Sekste değişikliği seven İkizler bucu kadını, her yerde sevişebilir. Farklı pozisyonlar ve farklı mekanlar onun beklentisidir.

Yengeç Burcu

Duygusal ve romantik kişiliğe sahip Yengeç burcu kadını için seks kutsaldır. Seksin olduğu mekanın temiz olması, güven verici olması önemlidir.

Yengeç burcu kadını

 

Aslan Burcu

İhtiras ve tutku kadını olan Aslan burcu kadını gizemli ve ateşlidir.

Başak Burcu

Titiz ve detaycı olan Başak burcu kadını için, partnerinin temizliğine önem vermesi, sevişilecek ortamın temiz ve hijyenik olması oldukça önemlidir.

Terazi Burcu

Tam bir erotizm tutkunu olan Terazi burcu kadını, ten uyumuna dikkat eder. İstek ve beklentilerine karşılık verebilen sevecen ve anlayışlı bir partnerle seksin doyumsuz tadına varır.

Akrep Burcu

Her durumda her yerde sevişme isteği duyan Akrep burcu kadını, müthiş performansı ile partnerine müthiş zamanlar geçirtir.

Yay Burcu

Farklı mekanlar ve farklı pozisyonları sever.

en iyi sevişen burç

 

Oğlak Burcu

Ciddi yapısını sekste de koruyan Oğlak burcu kadını, mahremiyeti ve gizliliği sever. Güvendiği ve sadakatine inandığı partnerle sevişen Oğlak burcu kadını, uyarıldığında seksi bir dişi kaplana dönüşebilir.

 

sekste en iyi burç

 

Kova Burcu

Özgürlüğüne bağlı Kova burcu kadını evliliğin seksi öldürdüğünü düşünür. Seksin bir anlam ifade etmesini isteyen Kova burcu kadını klasik pozisyonlardan hoşlanmaz. Sıradan ve sakin bir partner ona göre değildir.

sekste burç uyumu

 

Balık Burcu

Naif bir burç olan Balık burcu, seks ilişkisinde de aşık olmak ister. Partnerine aşık olmadan asla yatağa adım atmayan Balık burcu kadını, romantik ve sevecen pozisyonlardan hoşlanır.

Burçlar ve cinsellik ile ilgili okumaya devam et!

 

Cibuu

Yorum Yap