Aşk & İlişkiler

Beren Saat Kenan Doğulu: Burç Uyumu Şaşırttı!

Gündeme bomba gibi düşen Beren Saat Kenan Doğulu evliliğindeki kriz iddiaları için burçlar ne diyor? Güzel oyuncu Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun burcu ne? Ünlü çiftin burç uyumu evliliklerindeki krizi destekliyor mu? Saat ve Doğulu’nun aşka bakış açısını, evlilik hayatını burçlarına göre araştırdık.

Beren Saat Kenan Doğulu ‘nun burç uyumu şaşırttı!

Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun burcu

Beren Saat Kenan Doğulu burcu

26 Şubat 1984 doğumlu olan güzel oyuncu Beren Saat Yeni Astroloji‘ye göre Balık Fare burcu. Kenan Doğulu ise 31 Mayıs 1974 doğumlu bir İkizler Kaplan burcu.

Burç uyumu düşük ama…

Beren Saat ve Kenan Doğulu Cibuu Uyum Yöntemi’ne göre yüzde 38 anlaşıyor. Burcuna göre karakterleri birbirine zıt olan ünlü çift aşkı yakalamış olsa da ilişkilerini başarılı bir şekilde yürütemeyebilir. Saat ve Doğulu’nun evliliğine dair çıkan iddiaları da bu oran doğrular nitelikte. Örneğin İkizler Kaplan‘ın uçarı ve cesaretli yapısını duygusal ve kuralcı bir Balık Fare pek alttan alamayabilir.

Beren Saat Kenan Doğulu evlilik

Kenan Doğulu zor olanı seçen biri

İkizler Kaplan burcunun aşk hayatındaki en büyük özelliği zor olanı bulup seçmesidir. Kendisine hayran olanla değil ulaşılmaz gibi görünen ona cazip gelir. Neticede Kenan Doğulu‘nun yüzde 38 anlaştığı Beren Saat’i bulup evlenmesi de bunun en büyük kanıtı.

Beren, aşk konusunda ‘nadiren’ şanslı

Bir Balık Fare burcunun aşk hayatındaki en belirgün özelliği kendine sakin bir karakter araması… Aşk konusunda pek şanslı olduğu söylenemez. Beren Saat’in Kenan Doğulu’dan önceki ilişkilerini de değerlendirince aşk konusundaki şansızlığına bir anlam verebilirsiniz. Yine de unutmamak gerekir ki ünlü çiftin mutlu olduğu ilişki tarzı huzurlu değil heyecanlı bir ilişki olabilir… Ki Kenan Doğulu gibi İkizler Kaplan için bu seçim çok olası bir durum.

İlginizi çekebilecek diğer konular;

Bu arada şu sıralar çok popüler olan Fi dizisi oyuncularının burçlarını da buradan okuyabilirsiniz

Haluk Bilginer Zerrin Tekindor burç uyumu

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı burç uyumu

Murat Boz Aslı Enver burç uyumu

Cibuu

Yorum Yap