Astroloji

Yükselen Burçların Özellikleri

Yükselen burçların özellikleri nelerdir? Sosyal hayattaki davranışlarımızı temsil eden yükselen burçlar hangi özellikleri barındırıyor?

Genel Hatlarıyla Yükselen Burçların Özellikleri

Yükseleni Yengeç Olan Burçlar

Orta veya kısa boylu yuvarlak hatlı ve solgun yüzlü, kumraldırlar. Sevecen yapıları gereği dostlarına ve ailesine düşkündürler.

Yükseleni İkizler Olan Burçlar

Uzun boylu ve ince vücut hatlarına sahiptirler. Saçları genelde Koyu renktir ve göz rengi açıktır. Mizah yetenekleri gelişmiş zeki ve neşeli insanlardır. Kıpır kıpır ve yeteneklidirler.

 

Yükselen burçların özellikleri nelerdir?

 

Yükseleni Başak olan Burçlar

Koyu saç ve koyu ten rengine sahip ortadan biraz daha uzun boylu olurlar. Analiz yeteneği oldukça gelişmiş olan bu burç, neşeli ve güler yüzlüdür. Haksızlığa boyun eğmez ve dürüsttür.

 

Yükseleni Akrep olan Burçlar

Orta veya uzun boyludur, kaslı yapıya sahiptirler. Kıskanç, inatçı ve cinselliğe  düşkündürler. Zirvede olmayı ve başarıyı severler. Etkileyici bakışları olan gizemli bir burçtur.

 

Yükselen burçların özellikleri nelerdir?

 

 

Yükseleni Balık Olan Burçlar

Balıketli vücut yapısına sahip, kısa veya orta boyludurlar.   Gür ve koyu saçlara sahiptirler. Hayal güçleri renkli ve hoş sohbeti olan insanlardır. Merhametli ve karamsar yapıdadırlar.

 

Yükseleni Terazi olan Burçlar

Çoğunlukla ince ve uzun boylu yapıya sahip olan bu burç, açık ren saçlı ve oval yüzlüdür. Adalet duyguları oldukça gelişmiştir, güvenilir bir dost olurlar. Sevgiye ve aşka büyük değer verirler.

Yükselen burçların özellikleri nelerdir?

 

Yükseleni Oğlak Olan Burçlar

Karakteristik yüz hattına ve düzgün bir buruna sahip olan bu burçlar, orta boylu olurlar. Koyu renk saçlara sahip ve uzun boyunludurlar. Analiz etme yetenekleri oldukça gelişmiştir. Dostluğa önem veren zarif ve ağırbaşlı, yönetici vasıflarına sahip insanlardır.

 

Yükseleni Kova Olan Burçlar

En belirgin özellikleri dürüstlükleridir. Tutkuyla severler ve sevdiklerine bağlıdırlar. Neşeli, enerjik ve pozitiftirler. Edebi yanları gelişmiştir ve müziğe düşkündürler.

 

Kova Burcu

 

Yükseleni Aslan Olan Burçlar

Aşırı güven duygusuna sahiptirler. İlgi çekmeyi severler. Yaratıcı ve atılgan bir kişiliğe sahiptirler. Orta veya uzun boylu olan aslanlar buğday tenli ve koyu renk gözlere sahiptirler.

 

Yükseleni Yay Olan Burçlar

Arkadaş canlısı, maceraperest ve kolay inanan insanlardır. Hareketli ve yerinde duramayan haksızlığa dayanamayan açık yürekli insanlardır. Orta boylu ve atletik yapıya sahip kumral tonlardadırlar.

 

Yay Burcu

 

 

Yükseleni Boğa Olan Burçlar

Kararlı ve ayakları yere sağlam basan burçlardır. İnatçıdırlar ve son derece dikkatlidirler. Kısa veya orta boylu yapıya sahip olan bu burç kaslı ve açık ten renklerine sahiptirler.

 

Yükseleni Koç Olan Burçlar

Oldukça enerjiktirler. Engel tanımayan yapıları ve ben merkezci davranışları vardır. Genellikle uzun boylu ve iri yapılı koyu ten rengine sahiptirler.

 

Cibuu

Yorum Yap