Aşk & İlişkiler

“Kocam Benimle Sevişmiyor” Diyorsanız, Çözümü Var!

“Kocam benimle sevişmiyor” diyerek kendinizi yıpratmayın! Yapılması gerekenler çok basit! Seks hayatınızda önlenemez bir düşüş yaşıyorsanız, eşinizin libidosunu yeniden ateşlemek için geçerli tavsiyelerle yanınızdayız!

Son zamanlar şu sözü daha sık duymaya başladınız diyelim “Bugün değil hayatım, biraz yorgunum…” Peki, ne yapmalı da bu libidoyu yükseltmeli?

Kurtarıcı Sevişme Tavsiyeleri

 

sevisme-tavsiyeleri

 

Öncelikle hemen kendinizi reddedilmiş psikolojisine sokmayın.Erkeklerin seks modunda düşüş yaşamalarının ortak sebeplerini araştırmak ve bu konuda neler yapabileceğinizi öğrenmek daha akıllıca olacaktır.

1. Zor bir günün ardından dinlenmek istiyorsa…

Eşiniz eve gelir gelmez kabuğuna çekiliyorsa, onu özlediğinizin farkında bile olmayabilir. Bu yüzden konuşun. “Son zamanlarda birlikte pek vakit geçiremiyoruz. Biliyorum dinlenmek istiyorsun ama birlikte yapabileceğimiz “rahatlatıcı” bir aktivite biliyorum” diyerek ona göz kırpın ve dokunun. Konuşurken fiziksel temas kurmanız iletişiminizi güçlendirir. O andan itibaren ateşli bir seksin eşiğinde duruyor olabilirsiniz.

2. Odayı çocuklarınızdan ve -çocuklarla ilgili her şeyden- arındırın.

Evet, yatak odanızda çocuklarınızın fotoğrafı bilme bulunmamalı! Uzmanlar bu konuda hemfikir. Oyuncaklar, kıyafetler, çamaşırlar, çocuklarınızla ilgili tüm araç gereçleri odanızdan temizleyin. Eğer çocuklar odanızda vakit geçirmek istiyorsa onlara “anne ve babanın özel saat” dilimleri olduğunu açıklayın ve odanıza girmelerini yasaklayın.

Evet kulağa biraz acımasızca geliyor ama sevimli bebeğinizin gülümseyen fotoğrafı karşısında seks yapmak azılı bir libido düşmanından başka bir şey değildir!

3. Arkadaşlarıyla playstation oynamasına “izin verin”

Kadınların bire bir sohbetten hoşlandığı kadar erkekler hoşlanmıyor, orası açık. Çünkü bir futbol maçı izlemek veya playstation oynamak herhangi bir duygu  veya romantizm gerektirmiyor, yani daha az yorucu. Eşiniz arkadaşlarıyla ya da tek başına playstation oynarken siz de “kendinize dair” bir şeylerle meşgul olun.

Yani sadece onun oyununu bitirmesini beklemek için vakit öldürmekten bahsetmiyoruz. Onu beklediğinizi fark ettiği sürece rahatlayamaz, tam tersine gerilir. Hem emin olun yalnız kalmak size de iyi gelecek. Bu programı haftanın belli günleri uygulayabilirsiniz. Evlilik, anlaşmalardan ibarettir.

4. Farklı mekanlar deneyin!

Evin içinde yatak odasından çok daha güzel alternatifler olduğunu unutmayın! Onu diş fırçalarken, kravatını bağlarken veya televizyon izlerken yakalayabilirsiniz. Hiç beklemediği anda gelen bu şehvetli öpücük, seks hayatınız için güzel bir dönüm noktası olacaktır!

5. Kafasını yastığa koyar koymaz uyuyorsa,

seks-tavsiyeleri

 

Sorun değil, neyse ki sabah seksi var! Hemen uyuyor diye eşinize gücenmeyin, bırakın uyusun. Sabahları ondan beş dakika önce uyanın ve onu “uyandırın”. Hem güne çok daha zinde başlayacak, hem de gün boyunca onun aklında yer edeceksiniz! Ara sıra (bunun sıklığını iyi ayarlamak gerekiyor) atacağınız yaramaz mesajlarla da akşamı iple çekmesini sağlayabilirsiniz.

Seks düşüşünü hemen kötüye yormayın

Sonuç olarak eşinizin sekse olan ilgisinin azalmasını, “kocam beni sevmiyor” olarak yorumlamayın. Günümüzde modern insan birçok problemle aynı aynı mücadele etmek zorunda kalıyor ve bu da libidonun azalması veya kaygı bozukluğunun getirdiği ereksiyon problemlerine sebep oluyor.

İlişkinizi kurtarmanın en kolay ve hızlı yolu, seks hayatınızı kurtarmaktan geçiyor. Sağlıklı seks, stressiz günler, mutlu anlar yaşayın!

Cibuu

Yorum Yap