Aşk & İlişkiler

Şeyma Acun Aşkı: Mutluluğun Sırrı Burç Uyumu Olabilir Mi?

Şeyma Subaşı burcu yaşam tarzını yansıtıyor mu? Burç uyumları Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı birlikteliği için ne söylüyor?

Şeyma Subaşı, Instagram’daki muhteşem paylaşımlarıyla girdi hayatımıza… Minik ve sevimli kızı ile birlikte binlerce kişinin hayallerini süsleyen bir yaşam sürmesiyle tanıdık, sevdik, adeta bizden biri oldu. Tabii bu arada bolca düşman edindi. Ama Şeyma Subaşı söylenenlere kulak asmadan, hayatını yaşamayı tercih edenlerden…

Acun Ilıcalı ile çok mutlu bir beraberlik sürdüren Şeyma Subaşı burcu , Acun Ilıcalı burcu ile uyumlu mu? Bu mutlu pozların kaynağı burç uyumlarından mı geliyor?

Şeyma Subaşı burcu ve Acun Ilıcalı burcu uyumu için bir göz atalım…

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı burcu

 

Şeyma Subaşı burcu

2 Temmuz 1990 doğumlu Şeyma Subaşı Yeni Astrolojiye göre Yengeç At burcu… 29 Mayıs 1969 doğumlu Acun Ilıcalı ise İkizler Horoz burcu.

Sevgilinle burç uyumunu merak ediyor musun?

Burç uyumu tam dengede!

Yeni Astroloji verilerinde yola çıkan Cibuu Uyum Yöntemi‘ne göre ikilinin burç uyumu %52 değerini gösteriyor. Bu sonuca bakılırsa anlaşılan mutluluğun sırrı “dengeli” olmaktan geçiyor. Yengeç At burcunun hem naif hem de eğlenceli yönü, İkizler Horoz‘un kontrolü elden bırakmamasının yanında dışa dönük ve iletişimi güçlü özellikleriyle birleşince karşınıza Şeyma-Acun gibi uyumlu ve seviyeli bir ilişki çıkıyor.

Şeyma Subaşı burcu

Acun ilişkiye değer veriyor

İkizler Horoz hakkında kesin olarak söyleyebiliriz ki, hayatındaki sayısız iniş çıkışlara ve değişkenliğine, sürekli meşgul olduğu yaşantısına rağmen, İkizler Horoz’un aşk ilişkilerine gösterdiği bağlılık şaşırtıcı ve takdire şayandır. En az kendisi kadar güçlü bir eşe ihtiyaç duyarlar. Gerçek anlamda sakin bir yaşam sürmeye başlamadan önce, zihinsel açıdan tam uyum gösterebildikleri biriyle olmalıdırlar. Zayıf ve aşırı hassas insanlara karşı ilgi duymazlar. Bu durum da Şeyma Subaşı’nın özellikleriyle neredeyse bire bir örtüşüyor.

Şeyma Subaşı burcu aşksız bir hayat düşünemiyor!

Aşk, Yengeç Atlar için dünyanın dönme sebebidir. Aşkını bulur ve ondan sonraki zamanını sadece o kişiyi ne kadar çok sevdiğini ve onun için neler yapabileceğini ispat etmeye çalışmakla geçirir diyebiliriz… Eğer bir Yengeç/At’a aşık olduysanız ve onunla sonsuza dek sürecek bir beraberlik istiyorsanız dans ayakkabılarınızı giyin. Ciddiyiz! Eğer sevgilisi olarak sizi seçtiyse tarzınıza hayran demektir ve sizi diğer herkesten üstün tutacaktır, bu yüzden onunla olmak demek, artık duygusal arayışlardan emekli olduğunuz anlamına da gelir. Acun Şeyma’nın enerjisine ayak uydurabiliyor mu bilmiyoruz ama yine de ortada dengeli bir mutluluk olduğu çok açık!

Cibuu

Yorum Yap