Aşk & İlişkiler

Burçlar ve Cinsellik: Nasıl Seviştiğini Burcundan Anlarım!

Belki farkında değilsiniz ama, burçlar ve cinsellik birbiriyle oldukça bağlantılı iki kavram… Her burcun kendine özgü karakter özellikleri bulunması gibi, her burç cinsel yaşantısında farklı şeyler arzuluyor, farklı arayışlar içine girebiliyorlar.

Bu yazımızda tüm burçlara göre cinsellik ipuçlarını bulabilir, böylece partnerinizin isteklerine dair bir ön fikir geliştirebilirsiniz. Burçlar ve cinsellik önerilerini okumaya başlamadan önce, seks hayatınızda büyük bir değişimin eşiğinde duruyor olabileceğinizi unutmayın! Başlıyoruz:

Daha iyi bir seks hayatı için burçlar ve cinsellik:

Burçlar ve cinsellik rehberimiz, karakter yapınıza göre partnerinizin nelerden hoşlandığına dair size ipuçları veriyor ve dahası, kendi burcunuzun özelliklerine göre seks esnasında neleri sevdiğinizle alakalı kendinizi yeniden keşfetme imkanı sunuyor.

Burçlara göre öpüşme, sekste en iyi burç hangisi ve daha pek çok tüyo…

Burçlar ve cinsellik

Koç burcu cinsellik

Cezbedici

Koç burcu cinsellik konusuna oldukça düşkündür. Sizin için bir ilişki, cinsellik olmadan yaşanamaz, sevdiğiniz insanı hissetmeniz ,ona dokunmanız gerekir.
Hem kendiniz hem partnerinizin cinsel doyuma ulaşması sizin için çok önemlidir. Yatakta kötü bir izlenim bırakmayı aklınıza bile getirmek istemezsiniz!
Cezbetmekten hoşlanıyorsunuz. Normalde ağırbaşlı bir Koç burcu olsanız bile, karşınızdak sizi yatakta tanıyamayabilir.
Seks sırasında biraz sert davranmaktan çekinmiyorsunuz. Özgürlüğün kısıtlaması gereken yerler olabilir evet ama, yatak odasının bunlardan biri olmadığı kesin!

Boğa burcu cinsellik

Gözlemci

Cinsel açıdan partneriniz size ne şekilde yaklaşıyorsa, siz de ona aynı yoğunlukta cevap veriyorsunuz. Ne eksik, ne fazla… O ne kadar ateşliyse, siz de kendinizi o kadar kaptırabilirsiniz. Ön sevişme sizin için seks sırasında büyük önem teşkil ediyor. Aceleci davranmak yerine, daha aheste şekilde hareket edip, partnerinizi keşfetmekten daha fazla hoşlanıyorsunuz. Böylece iki tarafın da mutlu bir doyuma ulaşması kaçınılmaz hale geliyor. Ayrıca farklı deneyimlere her zaman açıksınız ve bunu dile getirmekten de çekinmiyorsunuz.

İkizler burcu cinsellik

Hareketli

Değişken kişiliğiniz yatak odasında da ön plana çıkıyor ve partnerinizi sürprizlerle dolu bir seks hayatına davet ediyorsunuz. Her seferinde partnerinize farklı bir tat yakalamasını sağlayabiliyorsunuz. Konsantrasyonunuz çabuk dağılabilir veya bir anda sıkılıp seksi yarıda kesebilirsiniz; bu yüzden uzun süreli ilişkilerden ziyade, tek gecelik veya kısa süreli ilişkilere yöneliyorsunuz. Kendi tatmininiz partnerinizin tatmininden daha önemlidir. Ellerinizi ustaca kullanıyorsunuz. Herkes çok iyi öpüştüğünü düşünür evet, ama bu konuda hakkınızı özel olarak vermek gerek. Konuşkan karakteriniz cinsel esnada bile dur durak bilmiyor, ağzınızdan neler çıktığını umursamadan konuşmaya devam edebilirsiniz. Öyle ya da böyle, partnerinizi şaşırtacağınız kesin.

Yengeç burcu cinsellik

Burçlar ve cinsellik

Masum ve seksi

Yatakta adeta bir masumiyet timsalisiniz. Bununla birlikte saflığınızın verdiği seksilik göz ardı edilemez cinsten. İtaat eder gibi görünürken, aslında seks sürecini yönlendiren taraf siz oluyorsunuz. Partnerinizde hem şehvet hem de şefkat duygusu uyandırabiliyorsunuz, bravo! Cinsel esnada sıra dışı değil, geleneksel yöntemler sizi daha fazla mutlu ediyor. Yatak odasında tercih ettiğiniz açık renkli dekorasyonlar sayesinde de masumiyetinizi vurguluyorsunuz.

Aslan burcu cinsellik

“Keşke kendimle sevişebilsem!”

Evet, bir Aslan burcu olarak içinizden bunu geçirdiğinizi biliyoruz, itiraf edin… Yatak odanızda mutlaka büyük boy bir ayna olmalıdır, yoksa kendinizi seyretme zevkine nasıl erişebilirsiniz! Partnerinize müstehcen pozlar vermekten büyük keyif alıyorsunuz. Normalde olduğunuzdan bambaşka bir havaya bürünebiliyorsunuz. Seks sizin için anlık bir şey değil, tüm geceye yayılan bir flört biçimi adeta. Çekiciliğinizle, onun büyülenişini izlemek sizi mest ediyor. Haksız da değilsiniz…
Partnerinizi tatmin edebilmeniz için öncelikle siz doyuma ulaşmalısınız. Her konuda olduğu gibi cinsellik konusunda da önceliği kendinize veriyorsunuz. Buyurgan tavırlardan çekinmiyor, onu isteğiniz doğrultusunda yönlendirecek kelimeler sarf ediyorsunuz.

Başak burcu cinsellik

Düşünceli

Elbette seks sizin için önemli, ama her zaman birinci planda değil. Zihniniz sürekli planlarla meşgul. Bir de yatak çarşafları yeterince temiz değilse, imkanı yok konsantre olamazsınız. Bu durumda ne siz, ne de partneriniz mutlu olur. Bu yüzden seks öncesi köpüklü, sıcak bir banyo veya meditasyon gibi rahatlama yöntemleri tercih edebilirsiniz.

Terazi burcu cinsellik

Burçlar ve cinsellik

Yavaş ve etkili

Seks sizin için bir uyum ve ahenk demek… İşi aceleye getirmekten nefret ediyorsunuz. Seks esnasında her şey sanki havada süzülürcesine zarif olmalı. Sizi tahrik eden şeylerin başında, uzun uzun öpülmek ve okşanmak geliyor. Ayrıca partnerinizin sıra dışı isteklerine karşı kapalı bir tutum sergileyebiliyorsunuz. Uyum sağlamaya çalışsanız da, içten içe kendinizi garip hissetmekten kurtulamıyorsunuz. Yine de sırf onu mutlu etmek adına bile olsa hoşlanmadığınız pozisyonları denemekten çekinmiyorsunuz.

Akrep burcu cinsellik

Oyunbaz!

Her geçen yıl kendinizi daha iyi tanımaya başlamanızın etkisiyle, cinsel açıdan tatmininizi daha çok önemsiyor ve ne istediğinizi daha iyi biliyorsunuz. Eğer içinizde seks arzusu uyanmışsa, sevgilinizi uykudan bile uyandırabilirsiniz. Artan özgüveniniz sayesinde, hem partnerinizin gözünde gerçek bir seks bombası haline geliyor, hem de karşılıklı bir memnuniyet sağlanıyor. Ayrıca çekmecelerinizde yaramaz oyuncaklar bulunabiliyor.

Yay burcu cinsellik

Burçlar ve cinsellik

Ateşli

Bazen o kadar sık aralıklarla partnerinize birlikte olmak istediğinizi söylüyorsunuz ki, ne yapacağını şaşırıyor zavallıcık. En iyisi mutfağınızda bol bol pekmez, bal ve bilumum kuruyemişlerden bulundurun. Eh, sizin hızınıza yetişmek kolay değil, dışarıdan destek şart! Atletik vücut yapısı sizi ayrıca cezp ediyor. Burçlar ve cinsellik rehberine göre aradığınız özellikleri kolayca bulabilirsiniz.

Sevişme esnasında gözleriniz açık yakalanırsanız da hemen “Seni izlemek hoşuma gidiyor bebeğim…” yalanına başvuruyorsunuz. Az değilsiniz.

Oğlak burcu cinsellik

Sorumluluk sahibi

Cinsel birlikteliği, aşkın bir parçası olarak görmekten ziyade, yapılması gereken bir zorunluluk olarak görmekten kaçınmalısınız. Kendinizi daha rahat bırakırsanız emin olun karşılıklı olarak aldığınız doyum katlanarak artacaktır. Belki de henüz yatakta keşfetmediğiniz büyüleyici marifetleriniz var. Buna yazık olmasın…

Kova burcu cinsellik

Gizemli

Sevgilinize ‘arkadaşım’ diye tanıştırdığınız kişilerin bir ya da birden fazlasıyla geçmiş dönemde bir cinsel birlikteliğiniz mutlaka olmuştur. Ama bu durum sizin için sorun teşkil etmediği için vicdani rahatsızlık duymuyorsunuz. Arkadaşların birbirlerinden etkilenmesi size göre gayet doğal bir durumdur. Seksten büyük haz alsanız da, kendinizi tamamen kaybetmiyor, daima kontrollü davranıyorsunuz. Burçlar ve cinsellik Kova burcu için

Balık burcu cinsellik

Film yıldızı

Cinsel esnada kendinizi tamamıyla kaptırıyorsunuz. Gözleriniz kapalıyken aklınızdan neler geçiriyorsunuz kim bilir… Oral dokunuşlardan oldukça etkileniyorsunuz. Ayrıca ayaklarınız ve boynunuza gösterilen ilgiden de tahrik oluyorsunuz.
İnsanın derinliklerini anlayabilen, şair ruhlu bohem tipler sizi daha çok cezp ediyor ve onlarla ilişki kurmak istiyorsunuz.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar:

Kocam benimle sevişmiyor diyorsanız…

Hangi burç nasıl sevişir? Okumaya devam edin…

Cibuu

Yorum Yap