Gündem

Haluk Bilginer Zerrin Tekindor’un Kıskandıran Burç Uyumu!

Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor’un, aşklarını gençlere taş çıkartacak bir tutkuyla yaşaması herkesi özendiriyordu ki, maalesef ikilinin 6 yıldır süren beraberliğinin sona erdiği haberleri duyuldu.

Haluk Bilginer Zerrin Tekindor aşkı -dışarıdan gördüğümüz kadarıyla- bu denli uyum içinde ilerlerken, ne oldu da her şey bir anda sona erdi? Elbette söylentilere göre bir takım çevresel ve ailevi koşullar söz konusuydu. Fakat biz konuyu daha farklı bir açıdan ele alacağız.

Haluk Bilginer Zerrin Tekindor’un burcu

Haluk Bilginer Zerrin Tekindor

Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor burç özellikleri, ayrılıklarında etkili mi?

5 Ağustos 1964 doğumlu Zerrin Tekindor’un burcu, Yeni Astroloji’ye göre Aslan Ejderha… Haluk Bilginer ise 5 Haziran 1954 doğumlu bir İkizler At burcu.

Burç uyumları zor bulunacak cinsten!

Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor burç uyumu değeri, Cibuu burç uyumu yöntemine göre %76’yı gösteriyor. Buna göre birbirlerini oldukları gibi kabul ederek, rahatça ve uyum içinde bir beraberlik sürdürmüş olmaları muhtemel.

Aynı zamanda iki burcun da sahip olduğu romantik doğaları gereği, aşkı her daim taze tutabilecek kadar tutkulular. Fakat yine de her iki tarafın da aşkları uğruna bile taviz vermeyeceği değerler vardır. Kariyer veya aile söz konusu olduğunda akar sular durur, prensipler konuşmaya başlar. Zannediyoruz ikilinin ayrılık kararı almasında da taviz vermedikleri güçlü prensipleri etkili olmuştur.

Haluk Bilginer Zerrin Tekindor

Haluk Bilginer güçlü kadınları tercih ediyor…

İkizler Atlar hayatta istedikleri çoğu şeyi elde edebilecek istikrara ve azme sahiptir. Konu aşka gelince, gösterişli aşk pozları veren, etrafında dört dönen, ne isterse yapmaya hazır kadınlardan ziyade, onu zorlayan, sorgulatan, hayatta güçlü bir duruşu olan kadınlara yönelir. Bu tarif ise Haluk Bilginer’e tam olarak uyuyor.

İkizler At burcu kişiler, aşk ilişkilerinde aşırı derecede şüpheci davranır. Sevgilisinin hayatına dair hemen her şeyi bilmek ister. Toplumsal olarak çizdiği imajı önemser ve başkalarının ne düşündüğü onun için önemlidir.

Zerrin Tekindor ne istediğini bilen biri.

Aslan Ejderha burcu kişilerin aşk hayatı inişli çıkışlıdır. Diğer taraftan, bu kişiler kendi üstünlükleri konusunda ikna olmuş durumdadır. Ne yapacakları konusunda nadiren ikilemde kalırlar veya söyleyeceklerine dair önceden prova yapmak onlara göre değildir. Ne istediklerini gözlerine kestirir, gider ve alır. Erdem; onların kaderidir. Eğer taviz veremeyeceği bir durum söz konusuysa, karşısında en tutkulu aşklar bile küle dönüşebilir. Haluk Bilginer Zerrin Tekindor  ayrılığında da buna benzer bir durum söz konusu olabilir.

 Aslan Ejderhalar, bir sevgili, eş ya da arkadaş olarak başa çıkılamaz olabilirler.

Cibuu

3 Yorumlar

Yorum Yap