Astroloji

Fi Dizisi Oyuncularının Burç Uyumu

Fi Dizisi Oyuncularının Burç Uyumu

Etkileyici senaryosu ve yetenekli oyuncularıyla hayatımıza giren Fi dizisi, her geçen gün adından daha fazla söz ettiriyor. Akilah Azra Kohen‘in çok satan Fi Çi Pi üçlemesinin bir uyarlaması olarak çekilen Fi Dizisi başrol oyuncuları ekibinde; Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Ozan Güven ve Büşra Develi yer alıyor.

Fi Dizisi İçin Astrolojik Yorumlar

Ünlü oyuncuların Yeni Astroloji burçları ve Cibuu Uyum Yöntemine göre aralarındaki burç uyumu, “Fi dizisi neden bu kadar başarılı” sorusuna farklı açıdan bir cevap olabilecek nitelikte! Ekip olarak ne kadar uyumlular? Burcuna göre en çok anlaşan ve en az anlaşan oyuncular hangileri? İncelemeye başlayalım…

Fi Dizisi Ekibinin Burç Uyumu Tam Dozunda !

Serenay Sarıkaya Hangi Burç?

serenay-sarikaya-fi-dizisi

Serenay Sarıkaya (Duru): 1 Temmuz 1991 Antalya doğumlu oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Yeni Astroloji burcu (Batı ve Çin burcu birleşimi) Yengeç Keçi… Buna göre Serenay Sarıkaya Keçi burcunun fantastik yönü ve keyifli kahkahaları, Yengeç burcunun istikrarlı, inatçı ve sevgi dolu halleriyle birleştiğinde, harika ve bir arada bulunmaktan keyif alınan bir karakter ortaya çıkıyor.

Bir Yengeç Keçi olarak her zaman “parlayan” işlerde yer almak ister. Sadece bir işe girip çalışıyor olmak ona yetmez. Girişimci olmak ve bunu kendisi için yapmak ister. Gerçekçi yönünü daha iyi sunabilmesi için roman yazarı, gazeteci veya film yıldızı gibi serbest hareket edebileceği kariyerlere yönelir.

Serenay Sarıkaya en çok hangi Fi Dizisi karakteriyle anlaşıyor?

Serenay Sarıkaya’nın ekip içinde en çok anlaştığı isim %84’lük muhteşem bir burç uyumu oranı ile Mehmet Günsür. İkilinin dizide gösterdikleri performansa bakılırsa bu sonuç oldukça mantıklı…

Mehmet Günsür hangi burç?

mehmet-gunsur-fi-dizisi

Mehmet Günsür (Deniz): 8 Mayıs 1975 İstanbul doğumlu oyuncunun Yeni Astroloji burcu Boğa Tavşan… Sanatsal ve yaratıcılık gerektiren konularda, ilk mucitler, yenilik yanlıları, çığır açan fikirlerle çıkagelen gelen kişiler genellikle Boğa Tavşan burcu kişilerden çıkar. Vizyonları ve parlak fikirleriyle serveti kovalarlar. Genellikle başarılı da olurlar.

Boğa Tavşan’ın en çok bilinen tarafı, bir kez başarıyı yakaladı mı, gerçek başarının meyvelerini tadar, mutlu bir şekilde belirsizliğin içine dalar, ateşin başında oturur ve sonsuza dek orada dinginlik içinde kalır. Asla geriye dönüp bakacak biri değildir. Hep oradadır. Görmüştür ve fethetmiştir.

Mehmet Günsür en çok hangi Fi Dizisi karakteriyle anlaşıyor?

Mehmet Günsür’ün de burcuna göre en çok anlaştığı isim %84 ile Serenay… Bu yüksek uyum karşılıklı ve mükemmel…

Ozan Güven hangi burç?

ozan-guven-fi-dizisi

Ozan Güven (Can Manay): 19 Mayıs 1975 Berlin doğumlu oyuncunun Yeni Astroloji burcu Mehmet Günsür ile aynı, yani Boğa Tavşan. İş ve aile çevresinde saygı uyandıran, çalışmayı sevdiği kadar evinde vakit geçirmeye de bayılan bir karakter olarak, benzer özellikler sergileyen iki oyuncunun aralarındaki burç uyumu da %70 ile müthiş bir değer gösteriyor. Zaten bir ekibin başarılı olmasındaki en büyük neden, aralarındaki uyumdan geçmiyor mu?

Ozan Güven en çok hangi Fi Dizisi karakteriyle anlaşıyor?

Tabii ki Serenay Sarıkaya! Şaşırdınız mı? Serenay Sarıkaya’nın burcuna göre en çok anlaştığı kişi Mehmet Günsür olabilir ama Ozan Güven’in ekip içinde en çok anlaştığı isim %82 ile yine Serenay Sarıkaya sonucu çıkıyor. Bu uyum sonuçları senaryoya da bir o kadar uyumlu!

Berrak Tüzünataç hangi burç?

berrak-tuzunatac-fi-dizisi

Berrak Tüzünataç (Özge Egeli): 2 Kasım 1984 Yalova doğumlu güzel oyuncu Berrak Tüzünataç’ın Yeni Astroloji burcu Akrep Fare.

Bu kişiler güçlü bir karaktere sahiptir. Yapmacıklık, “istemem yan cebime”cilik, onlara çok uzak kelimelerdir. Hayattan ne istediklerini net olarak bilirler. Hem sanatsal hem de siyasal anlamda müthiş bir gözlem ve eleştiri güçleri vardır. Altıncı hisleri sayesinde, gelecek yıllarda neyin popüler olacağını veya nelerin peşinden gidilebileceğini tahmin edebilirler. Berrak Tüzünataç’ın boy gösterdiği işlerde seçici olması gibi, Fi dizisindeki rolü kabul etmesi de buna örnek olabilir.

Berrak Tüzünataç en çok hangi Fi Dizisi karakteriyle anlaşıyor?

Tüzünataç’ın ekip içinde en çok anlaştığı isim %75 ile Mehmet Günsür. Bu uyum da yine değeri bilinmesi gereken, müthiş bir ahenk içinde çalışabilmelerini sağlayan güçlü bir unsur…

Büşra Develi hangi burç?

busra-develi-fi-dizisi

Büşra Develi (Bilge): 25 Ağustos 1993 İzmit doğumlu oyuncu Büşra Develi’nin Yeni Astroloji burcu Başak Horoz… Başak Horozlar zafere öylesine odaklanmıştır ki en kasvetli hissettikleri anlarda bile yükselmeye çalışır ve denemekten asla vazgeçmezler. Azim ve tahammül küpüdür. Detaycılık deyince akla Başak Horozlar gelir ve kendilerinde olduğu kadar sosyal çevresine de detaycı yaklaşır.

Arkadaşlıklarını aşırı derecede önemser ve iyiliği esirgemezler. Eh, sandığınız kadar kötü kalpli olmasalar da, sadece popülaritesini arttırmak için de iyilik yaptığı görülmüştür. Genellikle cana yakındır ve etrafındakilere cesaretlendirici, teşvik edici konuşmalar yapma konusunda iyidir. Seyahat etmeyi ve döndükten sonra deneyimlerini anlatmayı çok sever. Müzik, tiyatro ile yakından ilgilidir. Ayrıca sıkı bir eleştirmendir, sizi kuaförünüzden aşk ilişkinize kadar her konuda eleştirebilir ve tavsiye verebilir.

Büşra Develi en çok hangi Fi Dizisi karakteriyle anlaşıyor?

Büşra Develi’nin ekip içinde en çok anlaştığı isim %57 ile Serenay Sarıkaya oluyor. Görünen o ki, çoğu kişinin kendini en yakın hissettiği isim Serenay… Büşra Develi, ekibin diğer tüm üyeleriyle %50’nin biraz üzerinde uyum gösteriyor. Bu da demek oluyor ki, ekip arkadaşlarıyla yakın ve uyumlu olduğu kadar, sınırların ötesine geçmeyi tercih etmiyor, her zaman bir mesafe bulunmasını gerekli görüyor… Profesyonel bakış açısı diye buna deriz…

Ekibin Genel Olarak Burç Uyumu

Tüm oyuncuların birbiriyle burçlarına göre anlaşma yüzdesi Cibuu Uyum Yöntemi’yle hesaplandığında %63 oranını gösteriyor. 5 kişilik bir ekip için bulunması zor cinsten, harika bir uyum… Yönetmenler için birlikte çalışmak istediği oyuncuları belirlerken yeteneklerini olduğu kadar, burçlarını da göz önünde bulundurmalarını tavsiye edebiliriz…

Burç uyumu ile ilgili diğer yazılarımıza göz atın!

Beren Saat Kenan Doğulu
Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı

Cibuu

Yorum Yap