Gündem

Murat Boz Aslı Enver Beklenmedik Burç Uyumu!

Murat Boz Aslı Enver ilişkisini astrolojik açıdan yakın markaja aldık! Bir süredir çalkantılı söylentilerle birlikteliklerinden söz ettiren çift, krizi aşmış gibi görünüyor. Açıkçası Murat Boz’un adının karıştığı dedikodudan sonra bu kadar hızlı bir barışma beklemiyorduk. Fakat Murat Boz Aslı Enver burç uyumunu hesapladığımızda, birbirlerinden kolayca kopmamalarının geçerli bir nedeni olduğunu fark ettik!

Murat Boz Aslı Enver Kıskandıran Burç Uyumu!

Murat Boz Aslı Enver

Bir buçuk yıldır beraber olan güzel oyuncu Aslı Enver ve şarkıcı Murat Boz görenleri gıpta ettiren bir beraberlik sürdürüyordu. Fakat geçtiğimiz aylarda Murat Boz’un bir gece Esen Yenenler’in evinde kaçamak yaptığı söylentileri ortada dolaşmaya başladı… Bu gibi durumlarda söylenenler gerçeği yansıtmasa bile, yine de bu söylentilerden etkilenmemek mümkün olmayabiliyor. Düzgün ilerleyen bir ilişkide bile, taraflar çıkan dedikodular yüzünden mücadele etmek zorunda kalabiliyor.

Aslı Enver bu konuda mantığını ön planda tutarak söylentilerin birlikteliğine gölge düşürmesini engellemiş gibi görünüyor. Murat Boz’a olan büyük aşkı, onun için her şeyin ötesinde… Neden derseniz, çünkü astrolojik olarak çok uyumlulular! Bu bir tesadüf olamaz…

Murat Boz Aslı Enver beraberliğine astrolojik bakış

10 Mayıs 1984 doğumlu Aslı Enver Yeni Astroloji’ye göre, Batı ve Çin burcu kombinasyonları Boğa Fare burcu… 7 Mart 1980 doğumlu Murat Boz’un burcu ise Balık Maymun. Cibuu Uyum Yöntemine göre hesaplayacak olursak ikilinin arasındaki burç uyumu çiftler arasında zor bulunan, altın değerinde bir oran: %82! Bu kadar yüksek bir uyum oranına sahip olup da birbirinden kolayca vazgeçebilen zor görülmüştür…

%82’lik uyum oranına göre Murat Boz ve Aslı Enver aşkın da ötesinde, iyi birer arkadaş olarak vakit geçiriyorlar. Oyunculuk ve şarkıcılık mesleğinin getirdiği zorluklara karşı anlayışlı davranıyor, anlık kıskançlık nöbetlerine kapılmadan, aşkın içinde yeşeren huzuru yaşamak istiyor, bunu kaybetmemek için söylentilere kulak kapatıyorlar. Örnek ilişki diye buna deriz!

Aslı Enver sabırlı ve kararlı davranıyor

Murat Boz Aslı Enver

Aslı Enver bir Boğa Fare olarak sevdiği insanı duvar gibi bir kararlılık ve sadakatle sever. Belki de duygularını çok yüksek yaşadığı için, küçük cilveleşmeler hayatında nadiren olur. Ama zaten ona göre cilveleşmek, gerçek hayata ait değildir! Onun peşinde olduğu tek şey “gerçek aşk”tır.

Bir Boğa Fare ile birlikteyseniz, ne yaparsanız yapın ama ona sadık davranmalısınız. Gönül eğlendirmeye gelmezler ama bu tabii ki onlarla çok eğlenceli vakit geçirmeyeceksiniz anlamına gelmiyor!

Murat Boz uyumlu ve anlayışlı olmasıyla kazanıyor

Murat Boz Aslı Enver

Bu kanı kaynayan, kımıl kımıl insanlarla asla sıkıcı bir hayatınız olmaz. Şefkat ve sevecenliğe karşı olumlu cevap verir ama aptalca yaklaşırsanız tepesi atar. İlişkide anlayışlıdır, uyumludur, huysuzluğu sevmez.

“Cazibe” kelimesinin çok ötesinde bir ışık barındırırlar. Onun alımlı ve gizemli gülüşüne hemen oracıkta abayı yakarsınız. Biraz kendini beğenmişliklerinden ötürü gelen dürtüyle başkalarını etki altında bırakmaktan hoşlanırlar.

İlginizi çekebilecek diğer konular;

Beren Saat Kenan Doğulu burç uyumu!

Haluk Bilginer Zerrin Tekindor burç uyumu

Fotoğraflar: ntv

Cibuu

Yorum Yap