Aşk & İlişkiler

Bu 7 Şeyi Yapıyorsa Sizi Tahmininizden Daha Çok Seviyor!

Sevgilim beni gerçekten seviyor mu? diye düşünüyorsanız, bu yazımızda bazı sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

İlişkide farkında olunmadan yapılan bazı şeyler vardır. İçten gelerek, plansızca yapılır ve gerçek samimiyet göstergesidir.

Sevgilim beni bu kadar çok mu seviyor! İşte 7 işaret

1.Verdiği sözü tutuyor

sevgilim

İlişkinin başlarında bir güven oluşturmak çok önemlidir. Belirli bir süreden sonra partnerler artık birbirine yeterince güven sağladıysa, sonrasında gereksiz kıskançlıklara ve sorgulamalara gerek kalmadan ilişki mutlu mesut yürütülebiliyor.

Bu yüzden de güven oluşturmanın esas yolu verilen sözün tutulmasından geçiyor. Eğer sizinle ilgili yapması gereken bir şey varsa ve yapmadan yanınızdan ayrılmıyorsa mükemmel!

“Senin için dağları yıkarım”, “ben sana ölürüm” gibi ütopik lafların ilişkiye hiçbir faydası olmaz.

Eğer sizi arayacağını söylediği saatte arıyorsa bu yeter de artar bile, bırakın dağlar yerinde kalsın…

2.Ağırdan alıyor

sevgilim

Her ne kadar ilişkinin başlarında tutkular ve hormonlar coşsa da, bunları biraz dizginlemenin o kadar da kötü bir şey olmadığı ilişki uzmanları tarafından belirtiliyor.

Eğer sizinle yakınlaşmayı ağırdan alıyorsa, işleri berbat etmekten ve sizi kaybetmekten korkuyor demektir. Samimiyet yakalamanız onun için tutkularından daha önemlidir.

3.Önce arkadaşınız olmaya çalışıyor

sevgilim

Ağırdan almakla benzer bir durum olarak, sizinle hemen cinsel bir temas kurmaya ve sizi hemen evine davet etmektense, önce arkadaşlığınızı pekiştirecek aktivitelere yöneliyor.

Beraber yapmaktan keyif alacağınız konser, festival, spor gibi etkinliklere davet ediyor ve iyi vakit geçirmenizden keyif alıyor…

4.Bazen tuhaflaşıyor

sevgilim

Gerçekten seven insan her zaman “havalı” olmayı beceremez. Bazen eli ayağına dolaşır, bazen ne söyleyeceğini bilemez… Bu bile sizden tahmin ettiğinizden çok daha fazla hoşlandığını gösterir.

Taktikler her zaman işe yaramayabiliyor…

5.Fazla terimsel konuşuyor

Önceden planladığı konuşmaları tepkilerinize göre ayarlayarak anlatırken uzaktan biraz robot gibi görünebilir. Hazırlıksız yakalanacağı konulardan uzaklaşmak için nelerden bahsedeceğini kafasında planlamıştır. Bu da size olan yoğun duygularını maskelemek ve saçmalamamak için yaptığı bir yöntemden başka bir şey değildir.

6.Hareketlerinizi yineliyor

Bunu farkında olmadan yapar; siz elinizi saçlarına götürdüğünüz de o da götürür, burnunuzu kaşıdığınızda o da kaşır vs… Amerikan Psikoloji Derneği “ayna efekti” adını verdiği bu çalışmayı doğrulamıştır ve evet, bu da sizden çok hoşlandığını belirten bir başka uyarı…

7.Saatlerce yanınızda oluyor

sevgilim

Sıkılıp sıkılmadığınızı aklına bile getirmeden, tek isteği sizinle daha fazla vakit geçirmek! Rahatsızlık duymadığınızı düşünüyor ve boş yakaladığı her anı sizinle değerlendirmek için kullanıyor.

Ne kadar tatlı, böyle sevgili her eve lazım!

Cibuu

Yorum Yap