Aşk & İlişkiler

İlgisiz Erkek Nasıl Yola Gelir? İşte Cevabı!

İlgisiz erkek yola getirme sanatını duymuş muydunuz? Duymadınız. Güzel, çünkü bu sanatı biz uydurduk. “İlgisiz erkek nasıl yola gelir?” internette en çok sorulan sorular arasında. Peki, sizce ilgisiz erkek nasıl yola gelir? Hiç düşündünüz mü? Onunla ilgilenmeyerek veya sevgini daha çok göstererek? İşte cevaplar…

İlgisiz Erkek Nasıl Yola Gelir? İlgisiz Erkeği Yola Getirme Sanatı!

Erkek arkadaşınızla ilişkiye başlamadan önce size inanılmaz ilgi gösteriyordu. Fakat günden güne size karşı ilgisini kaybettiğini görmeye başladınız. İlk günlerde atılan “Günaydın tatlım” mesajlarının yerini kuru bir “Günaydın” mesajı aldı. Neredeyse her gün sizle birlikte olmak isteyen kişi buluşmalarınızı erteliyor. Dikkat dikkat! İlişki için tehlike çanları çalıyor olabilir! Peki hiç düşündünüz mü ilgisini kaybeden erkeği nasıl yola getirebilirim diye? Biz sizin için düşündük.

Kural 1) İlk günlerin yoğun sevgi kelebeği enerjisine kapılıp onu sevginiz ve ilginiz ile boğmayın. Gizemli bir şeyler mutlaka kalmalı.

ilgisiz erkek nasıl yola gelir

Kural 2) Sürekli beklenti içindeyseniz bundan vazgeçin. Örneğin; beni önce o aramalı, ilk mesajı o atmalı, buluşma mekanlarını seçerken en kaliteli yerleri seçmeli… Eğer kafanızda sürekli bu tip maddesel beklentiler varsa bundan hemen vazgeçin. Bu tip düşünceler karşı tarafı sizden uzaklaştırır. Buluşma planını siz de organize edebilirsiniz. Mesela yarın sabah sahilde bir koşu veya yürüyüş yapmaya ne dersiniz?

ilgisiz erkek nasıl yola gelir

Kural 3) Boğmadan ve yormadan ona küçük sürprizler yapın. Kendinizi hatırlatacak anılar biriktirin. Mesela en sevdiği müzik grubunun konser biletini alın ve unutulmaz bir gece yaşayın…

ilgisiz erkek nasıl yola gelir

Kural 4) Cinsel hayatınız eğer monotonlaştı ise biraz hareket katabilirsiniz. İlişkinin temel taşı olan seks temposunu kaybettiğinde çiftler birbirinden uzaklaşabilir.  Neler yapabilirsiniz? Seks yaparken dinleyeceğiniz müzikler önemli! Bunun için daha önceki yazılarımızda bazı önerilerde bulunmuştuk linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kural 5) İlk zamanlarınızı hatırlatacak hediyeler verebilirsiniz. İlk izlediğiniz sinema filminin bileti veya birlikte gittiğiniz ilk konser bileti, ilk kamp yaptığınız festivalin bilekliği..

ilgisiz erkek nasıl yola getirilir

İlgisini kaybeden erkeği monoton ilişkinizde değişiklikler yaparak tekrar kazanabilirsiniz. Tüm burada yazılanları uyguladınız ama hala ilgisiz. O zaman bırakın gitsin ne de olsa tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır. Demiyoruz elbette! Kimsenin kürkçü dükkanı olmayın. İlgisini kaybetmesinde sizin payınız varsa ilişkinize dair mücadelenizi verin. Eğer başka maceralar peşindeyse bırakın gitsin. Size aşkı yaşatacak kişi bir gün mutlaka gelecek. Huzurla onun göğsünde uyuyacaksınız. Buna inanın!

Cibuu

Yorum Yap