Aşk & İlişkiler Astroloji

Burçların Aşk Hayatı! 2018’de Burçları Neler Bekliyor?

2018 burç

Burçların aşk hayatı ne durumda? Bu yıl büyük değişimlere hazır olun!

Burçların aşk hayatı bu sene çok heyecanlı ama bazılarının ise karmaşık! Yeni bir yıl, yeni bir ben!”… Yeni yıla yaklaşırken herkesin zihninde bir yenilenme düşüncesi oluşuyor. Yeni yıl beraberinde birçok deneyimi ve olasılığı getiriyor.

Bu sebeple birçoğumuz yeni yıla motive olmuş bir şekilde girer, heyecan dolu oluruz. Bir yapılacaklar listesi mutlaka vardır (her ne kadar uymasak da…)

Burçların aşk hayatı bu sene çok ama çok canlı! Elbette kendinizi baştan aşağı değiştirmek anlamına gelmez bu. Yalnızca ertelediğiniz burçlar 2018 veya kendinize söz verip yapmadığınız kararlar için yeni bir motivasyon kaynağı diyebiliriz. Belki bu yıl daha iyi bir dinleyici olmak istiyorsunuz, belki de daha sabırlı… İstediğiniz şey her ne ise buna başlamak için yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyorsunuz.

Aşk konusu da her yeni yılda dileklerimizin en başında yer alıyor, bunu kimse inkar edemez… Yalnızsanız mutlu olabileceğiniz bir sevgili, biriyle birlikteyseniz ömür boyu sürecek bir ilişkidir belki de aklınızda geçen. Her şekilde yenilikler her zaman heyecan vericidir. Aksi takdirde hayatımız can sıkıcı ve bunaltıcı olurdu…

Geçmiş yıllarda yaşadığınız hayal kırıklıkları, aldatılmalar, riyakarlıklar ve daha pek çok üzücü olay yaşamış olabilirsiniz. Ama artık bunları geride bırakma zamanı… Geçmişle yaşamayı bırakıp önümüze bakma ve iyiye odaklanmak burçların aşk hayatında mutlu olabilmenin en temel kuralı! Neden derseniz, geçmişiyle yaşayan biri, yeni biriyle tanıştığında karşıdaki kişi bunu hemen anlıyor ve ilişkiye ciddi bir gözle bakmaktan çekiniyor. Aynı şekilde siz de bunu ne kadar gizlemeye çalışsanız da aklınızda eskilerden kalan bir şeyler olduğunu öyle ya da böyle ele veriyorsunuz. En ufak bir problemde de bu takıntılar gün yüzüne çıkıyor ve ilişki çıkmaza sürükleniyor…

Aşk hayatınızın 2018’de size neler getireceğini öğrenmek için her zaman olduğu gibi astrolojiye bir göz atmakta fayda var!

Burç tarihleri 2018- BURÇLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

Burçların Aşk Hayatı 2018! Aşk hayatınızda neler oluyor?

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Koçlar için 2018 yılı hiç alışkın olmadıkları romantik olaylara gebe… Bu yıl nihayet 2017’deki gibi sizi hayal kırıklığına uğratmayacak insanlarla karşılaşacaksınız. 2017 ilişkilerdeki klasik iniş çıkışlarla doluydu fakat bu yıl daha farklı yenilikler sizi bekliyor. Hak ettiklerinizi talep edecek, geçici ilişkiler yaşamaya son vereceksiniz.

Boğa (20 Nisan – 21 Mayıs)

Boğa burcu için 2018’de bağımsızlık ve özgürlük içgüdüleriniz her zamankinden daha kuvvetli olacak. Hala eskisi gibi inatçısınız ama bu yıl insanların bir şekilde hayatınıza girmesine izin vermelisiniz. 2018 yavaşça ördüğünüz duvarları yıkmaya başladığınız bir yıl olacak. Tam anlamıyla bir olgunlaşma ve olmak istediğiniz kişiye dönüşme dönemi sizi bekliyor.

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

2018’de hayatınızın aşkını buluyorsunuz dersek fazla iddialı konuşmuş olmayız sanıyoruz, çünkü bulacaksınız! Yalnız olmaktan her zaman nefret ettiniz ki bu sizi genellikle savunmasız hissettiriyor. 2017 geçici, anlık ilişkilerle dolu geçti ve zaman zaman özgüveninizi yitirdiğiniz anlar oldu… Ama 2018 farklı olacak. Bu yıl aşkın peşinde koşmaktan vazgeçeceksiniz çünkü o gelip sizi bulacak. Ayrıca 2018’de kendinize olan aşkınız da depreşecek! Kendinizle barışık olduğunuz bir döneme gireceksiniz.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hayatta gerçekten olmak istediğiniz yerde olacaksınız bu yıl. Nihayet her şey yavaş ama emin şekilde önünüze geliyor. Tüm bu yeni olasılıkları geniş kalbinizle kucaklayın. Geçmişte doğru kişiyi bulmakla alakalı sorunlar yaşamış olabilirsiniz çünkü halen kendinizle ilgili çözemediğiniz problemler mevcut. Bugün olduğunuz insan olmak için gerçekten çok çaba harcadınız ve 2018 yılında en az kendiniz kadar şahane olan o kişiyi bulacaksınız.

Aslan ( 23 Temmuz – 22 Ağustos)

burçların aşk hayatı

2018 yılında sizin için özel biriyle ruhsal bir iletişim kurabileceğiniz döneme giriyorsunuz. 2017 genel olarak anlamsız, tatmin etmeyen kaçamaklarla geçti… Bu yıl ise tam tersi olacak. Geçtiğimiz yıl her şey ne kadar yüzeyselse, bu yıl da o kadar derinlere ineceksiniz. İyi görünmeye olan tutkunuzu azaltacak, ve daha ziyade karakterinize yöneleceksiniz.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

2018’de turnayı gözünden vuruyorsunuz ve hayatınızın aşkıyla tanışmak için gün saymaya başlayabilirsiniz. 2017’deki “date”lerinizi hatırlamak bile istemeyebilirsiniz. Artık değişim zamanı… Aşka hazırlıklı olun ve kalbinizin buna açık olması gerekli. Karşıdan size doğru yürüyen yabancının hayatınızın aşkı olup olmayacağını asla bilemezsiniz… Barda, restoranda, ya da bir partide karşılaştığınız yabancılarla iletişime geçin, sohbet edin. Bunlardan biri hayatınızın geri kalanını geçireceğiniz kişi olacak.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

2017 kendinizi tam olarak ifade edemediğiniz bir yıldı. Romantik ilişkilerden yorgun bir savaşçı olarak çıktınız. Aşkı bulmak istiyordunuz ama tam olarak neyi beklediğinizi bilmiyordunuz. 2018’de gözlerinizi gerçekten açın ve bir sevgilide aradığınız şeylerin ne olduğunu güçlü bir şekilde gözden geçirin. İç dünyanızdaki ani değişimi hissedin ve aşkın size gelmesine hazırlıklı olun.

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Akrepler için 2018 tam anlamıyla kendiyle barışma, kendini sevme süreci olacak. Adeta kendinize aşık olacaksınız. Dolayısıyla bir başkasına aşık olmak için bundan fazla zamanınız kalmayabilir. Bu yıl bir insana bağlı kalmak istemeyecek, kanatlanıp uçmak isteyeceksiniz. Hiç olmadığınız kadar güçlü, güzel/yakışıklı, cesur ve maceracı hissedeceksiniz. Hayat sizindir. Elbette seveceğiniz biri karşınıza çıkacaktır. Ama bu hayatı sevmekle daha fazla ilgileneceksiniz.

Burçların uyumu- BURÇLARIN SEKS YAŞAMI!

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)

2018’de maceralarınızdan zaman ayırıp aşka gerçek anlamda yer açıyorsunuz. İnsanların sizden yararlanmasına, iyi niyetinizi suiistimal etmesine artık izin vermeyeceksiniz. 2017 tek gecelik ilişkiler ve günlük flörtlerle geçti… Eğlenceli olduğunu kabul edebiliriz, evet. Fakat bu yıl bu durum değişiyor ve karşınıza çıkan kişiye gerçek duygularınızla yaklaşıyorsunuz. Fark edeceksiniz ki öncekiler tam anlamıyla birer zaman kaybıymış…

Burçlar ve özellikleri  | Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak)

Aşkı bugüne kadar hep kendinizden iten siz oldunuz. Duygusal ve samimi ilişkilerden kaçındınız. Ama 2018’de kabuğunuzu kırıyorsunuz. Bu yıl nihayet sizin için eğlence demek! Hiç olmadığınız kadar özgüvenli hissedeceksiniz ve insanları bir mıknatıs gibi kendinize çekeceksiniz. Sosyal, konuşkan ve çekici yönünüzü açığa çıkaracaksınız. Hayatın size sunduklarını değerlendirecek ve kendinizi kontrol altında tutmaya çalışmayacaksınız. Oğlaklar için ışıldama zamanı!

Kova (21 Ocak – 18 Şubat)

2018’de hayatınıza giren kişi hayatınızı son derece tuhaf bir biçimde değiştirecek. Belki sonsuza dek mutlu bir şekilde yaşayacağınız kişi olmayacak bu insan ama kişiliğiniz üzerinde derin izler bırakacağını söylemeliyiz. Karşınıza çıkan bu kişiyi reddetmeyin. Ondan öğreneceğiniz çok şey olabilir. Çok önemli şekilde size faydası dokunabilir. Hazırlıklı olun sevgili Kova!

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

2018 romantik açıdan sizin için mükemmel bir yıl olacak. Duygular ve tutkuyla dolu bir yıl geçireceksiniz – tabii bu tutku size zarar vermeyen türden olacak. Kendiniz daha etkileyici hissedecek ve romantizm konusunda daha açık fikirli olmaya başlayacaksınız. 2017’de kısıtlamalar, endişe ve kaygılarla boğuştunuz. Bu açından bu yıl kendinizi özgür ve rahat hissedin. Dışarı çıkın! Aradığınız aşk hemen köşe başında bile sizi bulabilir…

Cibuu

1 Yorum

Yorum Yap