Aşk & İlişkiler Astroloji

İkizler Burcunun En Çok Anlaştığı Burçlar Hangileri?

İkizler burcu hangi burçla anlaşır

İkizler’in aşk uyumu, İkizler burcu hangi burçla anlaşır, en çok hangi karakterle iyi bir ilişki sürdürebilir, peki ya gördüğü anda kaçması gereken, en anlaşamadığı burçlar hangileri?

Eğlenceli bir dünyaya sahip olan İkizler burcu, kendisini engellemeyecek bir aşk ister. En iyi anlaştığı burç olarak maceraperest Yay burcunu söyleyebiliriz; Yay burcu İkizler burcu için  idealdir.

İkizler – Koç Burcu Uyumu

İlişki söz konusu olduğunda Koç burcunun neşesi, İkizler burcuna eğlenceli bir ortam oluşturacaktır. İkizler – Koç çiftinin ilişkisi sona ererse her iki taraf da bocalayabilir, birbirlerini unutmak için uzun süre zamana ihtiyaç duyabilirler.

Koç Burcu

İkizler – Boğa Burcu Uyumu

İkizler burcu ve Boğa burcunun mükemmel uyumu yakalaması çok zor.  İkizler’e en başta çekici gelen Boğa burcunun ağırbaşlı davranışları sonradan itici gelebilir ve en önemlisi sıkılabilir!

Boğa Burcu

İkizler – İkizler Burcu Uyumu

İkizler burcunun İkizler’den başka dostu yoktur 🙂 Bir neşe ki sonsuz, rengarenk bir ilişki yaratırlar kendilerine.

İkizler Burcu

İkizler – Yengeç Burcu Uyumu

Yengeçler’in sevgi dolu, romantik, şımartan halleri İkizler burcunun gururunu okşayacaktır. Lakin bir süre sonra romantizm İkizler’i sıkacaktır. İlişki bitince yara alacak taraf  Yengeç’ler olabilir.

Yengec Burcu

 İkizler – Aslan Burcu Uyumu

Aslan burcunun cömert, gururlu, cazibeli yapısı İkizler’i kandırabilir. Eğlenceli Aslan burcu, İkizler için neşe kaynağıdır. İkilinin beraberlikleri dengeli ve uzun süreli olabilir.

Aslan Burcu

 İkizler – Başak Burcu Uyumu

Başak burcunun düzenli, titiz, maddiyatın ön planda olduğu dünyası İkizler burcuna ters gelebilir. Ama arada büyük bir aşk varsa, orta yolu bulabilirler. Tabii fırtınalı tartışmalarla dolu bir ilişki olur bu…

Basak Burcu

 İkizler – Terazi  Burcu Uyumu

Mükemmel uyumu yakalayabilir İkizler – Terazi çifti. Tam bir evlilik burçlarıdırlar… Büyük bir oyuna benzer ilişkileri eğlencesiyle, uyumuyla, güzelliğiyle herkesi kıskandırır.

Terazi Burcu

İkizler – Akrep Burcu  Uyumu

Fiziksel olarak birbirlerinin hoşuna gitseler de ilişkilerinin tartışma, kıskançlık, uyumsuzluk dolu olması yüksek ihtimaller arasındadır. Akrep burcu ile uzun süreli bir ilişki mümkün olmaz.

Akrep Burcu

İkizler – Yay Burcu Uyumu

Macera dolu, keyifli bir aşk! Eğlenceli, temposu düşmeyen, sıkmayan bir ilişki için İkizler burcuna en uygun aday bir Yay burcu olacaktır.

Yay Burcu

İkizler – Oğlak Burcu  Uyumu

Oğlak burcunun oturaklı yapısı İkizler burcunun neşesine uygun olmayacaktır. Beklediği o mükemmel insanın Oğlak burcu olma olasılığı  ne yazık ki çok düşüktür.

Oğlak Burcu

İkizler – Kova Burcu  Uyumu

Eğlence ve entelektüel denge içinde güzel bir ilişki yaşayabilirler. İkizler burcuKova burcuyla baş edebilir ve bu da Kova burcunun hoşuna gidebilir.

Kova Burcu

 İkizler – Balık Burcu  Uyumu

İkizler burcunun hareketli ve neşeli yapısı Balık burcunun sakinliğini zorlayacaktır. Bir Balık burcu İkizler burcunu  çok sevse de kırılıp küserse hayatı zindan edebilir.

Balik Burcu

Cibuu

Yorum Yap