Astroloji

Astrolojinin Kıskanç Yüzü: En Kıskanç Burçları Açıklıyoruz!

en kıskanç burç

Şimdi, cevaplanmasını istediğimiz asıl soru, zodyak burçlarından hangisinin en kıskanç burç olduğu? Cevabı bulmak için burçlar ve astroloji dünyasına girdik.

Not: Bu listenin ilk sıralarındaki burçlardan birine rastlarsanız, koşmalısınız. Ve listeyi okumaya devam ederken, listenin altındaki insanlar için fazladan minnettar olun deriz.

En kıskançtan, en az kıskanç burç sıralaması

1. Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

zodyak burçları, akrep, en kıskanç burç

Akrepler, zodyak burçlarının en kıskançlarıdır. İnsanlara güvenme eğiliminde değillerdir ve saf kıskançlıktan yaratılan sahte suçlamalarda bulunmalarına yol açarlar. Akrepler duygularını çok iyi saklayamazlar, birisi eşinin yanında dursa bile kıskançlıktan kıvranmaya başlar.

2. Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

zodyak işaretleri, kanser

Yengeçlerde kıskançlık görülür ama bunu saklamak için bir yetenekleri olduğu açık. Kıskançlığın pençesine çok sık yakalanıyorlar ama en azından gizleyebiliyorlar. Sık sık kıskançlığın üstesinden geldiklerini başkalarının bilmesine izin vermezler, fakat bunu yaparken müthiş bir oyunculuğa şahit olursunuz, sizi kıskandığını anlamazsınız bile.

3. Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

zodyak işaretleri, leo

Aslan burçları belki de burçların en sevgi dolu ve tutkulu olanlarıdır. İşlerin yolunda gitmediğini ve bu konuda uygun olmayan bir şeyler olduğunu anlarlar. Ancak, kıskançlığa dönüşen bir şey, partnerinin bir başkasına ya da onlarda başka bir şeye dikkat etmesidir. Bir Aslan, etrafındaki herkesin dikkatini çekmek ister ve eğer bu isteğine ulaşamazsa, kıskançlık başlar.

4. Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

zodyak işaretleri, virgo

Başaklar da bir çok zaman kıskançlığı deneyimliyor, ama ilişkilere gelince değil. Onlar kendileri için çok eleştirel olma eğilimindedirler ve eğer birisi kendi yaptıklarından daha iyi bir şey yaparsa, kıskançlıkla üstesinden gelirler ve genellikle hayat büyük bir yarışmaymış gibi davranırlar.

5. Koç (21 Mart – 19 Nisan)

zodyak işaretleri, aries

Koç hem tutkulu hem de karamsardır, bu durum onları kıskançlıktan boğulmaya yönlendirir. Koç burcu kıskanç olduğunda, çabuk hareket eder. Çabuk öfkelenme eğilimi gösterirler, gerçekten istemedikleri halde, duygularına dayanarak karar verirler. Koç diğer burçlar kadar kıskançlık yaşamaz, ama ne zaman kıskançlık duyarsa oradan uzaklaşmalısınız.

6. Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

zodyak işaretleri, Toros

Boğa burcu sahiplenme ve güvensiz olma eğiliminde olsa da, genellikle kıskanç bir tutuma sahip değildirler. Bir Boğa, yalnızca bir duyguya dayanarak hareket etmemeleri gerektiğini bilecek kadar sabırlı ve anlayışlıdır. Boğa biraz kıskançlık gösteriyorsa, bir şey onları gerçekten çok rahatsız ediyor olmalıdır.

7. Oğlak burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

zodyak işaretleri, oğlak burcu

Oğlak’lar genellikle diğer zodyak burçları kadar kıskançlık yaşamazlar. Bazen, küçük şeylerden şüphelenebilir ve kıskanç düşüncelere sahip olabilirler ama asla buna göre hareket etmezler. Oğlak’lar kendi kendilerini kontrol edebilirler ve genellikle küçük şeylerin büyümesine ve ilişkilerini bozmasına izin vermezler.

8. Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

zodyak işaretleri, terazi

Terazi burcu en anlayışlı burçlardan biridir. İşlerin her zaman yoluna gitmeyeceğini bilirler ve bunu kabul ederler. Kıskanç olmaları nadir görülür ve bunun için gerçekten onu tahrik etmeniz gerekir. Teraziler çatışma sevmez, bu yüzden bir Terazi eğer kıskançlık duyuyorsa bile siz bunu asla öğrenemezsiniz.

9. Yay burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

zodyak işaretleri, sagittarius

Yay burcu kişiler, gariptir ama kıskanç gözükmezler. Çok iyimser ve anlaşılması kolay insanlardır. Onları geri çeken insanları sevmezler ve insanlar, genellikle başkalarının onun kıskandığını gözlemlerler.

10. Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

zodyak işaretleri, kova

Bir Kova burcu, yukarıda saydığımız burçların kıskançlığını yaşamayacaktır. Problem çözme yetenekleri, sebepsiz yere güvensizlik duymalarının üstesinden gelir. Bir Kova’nın kıskançlıktan kaynaklanan meşru bir sorunu varsa, bunu konuşur ve herhangi bir meseleyi sevgilisiyle konuşarak birlikte çözer.

11. Balıklar (19 Şubat – 20 Mart)

zodyak işaretleri, balık

Balıklar hiç kıskanmazlar. Kıskançlık, onların şefkatli doğası ve insanlara olan sevgisi nedeniyle onlara tamamen ters düşen bir durumdur. Kıskançlık ya da kimseye karşı nefret hissetmezler ve eğer hissederlerse bile korkacak bir şey yoktur; kıskançlık duygusuyla harekete geçmezler.

12. İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

zodyak işaretleri, ikizler

Gelelim en az kıskaç burca: İkizler! İkizler burçları sadece bir nedenden dolayı kıskançlık hissetmezler: yeterince umursamadıkları için. İkizler bu konuda etrafta bulunan en iyi insanlardan biridir. Belli bir anlayış seviyesine sahipler ve genellikle yaşamla ilgili umursamaz bir tutum sergiliyorlar. İnsanları kıskanmak yerine, ayağa kalkar ve onlar için bir şeyler yaparlar.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar;

En zeki burç hangisi?

En iyi anne olabilen burçlar!

En iyi babalık yapabilecek burçlar

En karamsar burçlar

Cibuu

Yorum Yap