Astroloji

En Eğlenceli Yönleriyle Terazi Burcu Hakkında 10 Gerçek

terazi burcu
Uzun zamandır Terazi burcu özellikleri hakkında bahsetmediğimizi fark ettik ve bu yazıyı güzelliğe ve estetiğe düşkün Terazi burçlarına adadık!

Ah, şu Teraziler… Bu yazımızda Terazi burçlarının bizzat kendileri hakkında açıkladığı gerçekleri öğreneceğiz.

Sonbahar dostu burçlar olan BİZ Teraziler genelde uyumlu, hoş ve dengeli insanlar olarak biliniriz.

Ama kusursuz gibi görünen yüzeye yaklaştıkça bazı garip çizikler olduğunu fark edebilirsiniz.

Kendinizi herhangi birimize aşık olduğunuz zamanlarda kullanmanız için önceden birkaç bilgi verelim istedik.

Çünkü önce şunu kabul edelim: Bir Terazi burcuna aşık olduğunuzda, sonsuza dek ona tutunmak isteyeceksiniz.

Terazilerin ağzından Terazi burcu özellikleri

terazi burcu

1. Biraz tuhafız.

Özellikle 4 ile 13 Ekim arasında bir yerde doğan  Orta” Teraziler… Nasıl söylesek, biraz garip olurlar..

Belki konuşurken hayvanlara benzer sesler çıkarırız ya da kedi davranışlarını taklit ederiz. (özür dileriz, ama elimizde değil); belki de mutfaktayken tuhaf dans hareketleri icat ederiz.

Bu tuhaflığın tezahürü ne olursa olsun, hiçbir anlamı olmadığı kesin.


İLGİLİ: BURCUNUZA GÖRE MAKYAJ ÖNERİLERİ


2. Kararsızız – ya da değiliz?

Her neyse, kararın yeni bir işe girip girmemek kadar büyük veya tavuk ve balık arasında seçim yapmak kadar küçük olmasının büyük bir önemi yok – bizim için bu bir yaşam ve ölüm meselesi… Konu ne olursa olsun.

Kalp atış hızımız artarak ve yüzlerimizi sıkıntıyla buruşturarak artıları ve eksileri saplantılı bir şekilde tartarız.

Ve karar verildikten sonra (genellikle başka bir kişinin zorlamasıyla), neredeyse derhal pişman olacağımızı ya da diğer yollara gidersek işlerin nasıl farklı olacağını merak ederek hayatımızın geri kalanını geçireceğimizi düşünerek kendimize işkence ederiz.

3. Barışçıl insanlarız.

Bizi güzellik yarışmasına dahil edebilirsiniz, çünkü Teraziler, “güzeldir”. Ve maalesef, ne yazık ki, tamamen ulaşılabilir olmasak da, en azından bizi etkileyebilmek için kişisel bir çaba gösterebilirsiniz.

Birinden nefret mi ediyoruz? Onlardan da nefret etsek bile, zorla da olsa o kişinin yararlarını, iyi yönlerini konuşacağız çünkü: adalet.

Ve eğer en iyi iki arkadaşımız arasında bir kavga patlarsa, bahse gireriz, enerjimizin her bir zerresini tekrar bu çocukları barıştırmak için harcarız. Çatışmayı hiç sevmeyiz.

Eh biraz da otoriter olduğumuz için, bunu başarırız.


İLGİLİ: Daha çok seks, daha mutlu yaşam!


4. Hayır derken zor zamanlar geçiririz.

16 sayfalık bir yapılacaklar listesi önümüzde dursa da, yine de iş yerinde son dakika bir projeye katılmayı, bir aile üyesine bir iş vermeyi ya da bir arkadaşının özgeçmişini mükemmelleştirmesine yardımcı olmayı kabul edebiliriz.

Bunu yüzlerimizde bir gülümseme ile yaparız… Ve sonra derdi tasası bize düşer.

Not: Şimdi artık bu gerçeği biliyorsunuz, bizden onlarca iyilik isteyebilirsiniz. Çünkü nasıl olsa muhtemelen “evet” diyeceğiz.

5. Kıskançlık ve fırsat kaçırma korkusu yaşarız.

Dürüst olmak gerekirse, itiraf etmekten nefret ediyoruz, ama bu doğru. İkisi de aynı kazanda kaynıyor: her zaman, her şeyi bilmek ve sevdiklerimize sahip olmak isteriz.

Ve kıskançlık? Bunun bizim güven duyup duymamamızla hiçbir ilgisi yok. Klişe ama bu sizinle değil, bizimle alakalı bir durum.

Eğer arkadaşlarınızla geçirdiğiniz bir gecenin her anını detaylarıyla bilmezsek, aklımız en kötü senaryoları kendi başına ortaya koymak için harekete geçer.

6. Etkileyici ve flörtöz kişileriz, elimizde değil!

Endişelenmeyin, biz aldatmayız – sadakatimiz sonsuzdur.

Bunu kendimizi karizmatik bulduğumuz ve etrafımızdaki her şeye ilgi duyduğumuz zamanlarda yaparız.


İLGİLİ: MUTLU BİR İLİŞKİ BİRKAÇ BASİT AYRINTIYLA ARTIK HAYAL DEĞİL!


7. Şarj olmak için zamana ihtiyacımız var.

Bazı insanlar bu Terazi özelliğine “tembellik” der. (Ve evet, bunu söyleyen insanlar benim büyüleyici, barışçı kıçımı öpebilir.)

Elbette, duruşumuzu seviyoruz, ama bazen başarı, eğlence ve yeni maceralar için yeniden şarj olmamız gerek. Yani eğer bir Cuma gecesinde ya da Pazar günü öğleden sonra bir şekerleme yapmamız gerekiyorsa, yaparız.

8. Güzel şeyleri severiz.

Tamam, tamam: Biraz materyalistiz ve biraz alışveriş alışkanlığımız var. İster çanta ister ev dekoru olsun, kaliteye yatırım yapmadaki değeri görüyoruz ve genellikle bunun için dışarı çıkmaya istekliyiz.

Merak etmeyin, sakinleşin. Bu demek değildir ki 14 karatın altındaki küpeleri takmıyoruz… Altın tepsilerde hizmet beklemiyoruz elbette. Ama böyle bir hediye verirseniz geri çevirmeyiz doğrusu…

9. Harika dinleyicileriz.

Aşıklar, sorunlarınızla bize gelin. Onları düzeltebileceğimizi garanti edemesek de, her zaman sempatik bir dinleyici olmak için burada olacağız ve sırtınıza yük olan bu ağırlığın kaldırılmasına yardımcı olabilecek dikkat ve duygusal desteği vereceğiz.


İLGİLİ: NEDEN HAYATINIZDA MUTLAKA İKİZLER BURCU OLMALI?


10. Sonbahara bayılırız!

Evet, doğdumuz mevsimin insanıyız. Ilık havaya sahip olan yağmurlu günler, kurumuş güzel yapraklar…

Cibuu

Yorum Yap