Aşk & İlişkiler Astroloji

En Güzel Aşk Hangi Burçla Yaşanır?

En güzel aşk hangi burçla yaşanır? İkizler burcu nasıl bir aşık veya yay burcu nasıl bir sevgili olur? Bu sorunun o kadar çok cevabı olabilir ki! Ancak bir burç diğerlerinden çok farklı, adeta erosun oku ile dolaşıyor ve oku attığı kişinin kalbinde taht kuruyor…

En güzel aşk hangi burçla yaşanır? Aslında cevabı; “Nasıl birini arıyorsunuz?” sorusunda gizli. Her burcun kendine göre aşka olan tavrı farklıdır. Gelin birlikte bakalım en güzel aşk hangi burçla yaşanırmış…

En güzel aşk hangi burçla yaşanır? İkizler burcu? Boğa burcu? Peki, Aslan burcu?

Koç burcu nasıl bir aşık? 

Hayal kırıklığı yaşamayı sevmeyen bu burç için seks çok önemlidir. Seks yaparken farklı mekanları tercih eder. Onun için “seni seviyorum” kelimesini söylemek zor değildir. Ancak bu kelimeyi söylerse de gerçekten aşık olmuştur. O ilişkilerini tutku üzerine kurar. Kontrol edilmekten ve emir verilmesinden hiç hoşlanmaz. Ben merkezli bir aşk hayatı vardır. Zorlu bir aşık olduğunu söyleyebiliriz.

en güzel aşk hangi burçla yaşanır koç burcu

Boğa burcu nasıl bir aşık?

Zor bağlanan ancak bağlandığı zaman kolay kolay kopmayan bir burçtur. İlişkide sukuneti sever ve kavgadan hoşlanmaz. İlişkilerini resmiyete kavuşturmayı sever. Bunun nedeni “benimsin” duygusunun baskınlığıdır. Aşırı kıskanç tavırları nedeniyle karşısındaki kişiyi sıkabilir. Ayrılıklar onun için ölüm gibidir. Ayrılık acısını bu nedenle zor atlatırlar. Affetme konusunda çok başarısızdırlar. Aşk yaşama biçimleri inat üzerine kuruludur. Boğa burcu için inatçı bir aşık diyebiliriz.

İkizler burcu nasıl bir aşık?

Bu burcun insanı için sıkılmak söz konusu değildir. Özgürlükçü yapıları nedeniyle evlilik onlar için çok uzak bir düşüncedir. Aşık konuşmalardan ziyade entelektüel paylaşımları daha çok tercih ederler. İkizler burcu insanı için karar vermek zordur. Aşık olduklarında dolu dizgin yaşarlar ama ilişkinin bir sonu var mıdır derseniz emin olun biz değil o bile bunun cevabını veremez! İkizler burcunun aşktaki duruşu için çılgın aşık diyebiliriz.

ikizler burcu nasıl bir aşık

Yengeç burcu nasıl bir aşık?

Güven bu burç için çok önemlidir. Sadece manevi değil maddi olarak da kendilerini güvende hissetmek isterler. Evlilik düşüncesi onlar için olabilir bir kavram değildir. Evlilik olmazsa olmazdır. Bu burç için vefalı aşık diyebiliriz.

Aslan burcu nasıl bir aşık?

Gösterişe çok önem veren bu burç güçlü bir aşk hayatı ister. Herkes onun ilişkisini konuşmalıdır. Bu nedenle dışarıya çok fazla problem yansıtmaz. Çevresindeki herkese “En iyi ilişkiyi ben yaşıyorum” mesajını verir. İstediklerini elde etmek için her zaman savaşırlar ve sonunda elde ederler. Bu burç için savaşçı aşık diyebiliriz.

yay burcu nasil bir asik

Başak burcu nasıl bir aşık? 

Sinir bozucu titizliğe sahip olan bu burcun en iyi aşık olabileceğine inanabiliyor musunuz? Bizce inanın çünkü Zodyak’ın en güzel aşk yaşatan burcu başak burcu! Davranış, dış görünüş, zeka, ince espri anlayışı ile ilişki yaşadıkları kişiyi çok mutlu ederler.

Yay burcu nasıl bir aşık?

Tavsiye: bu burç ile aşk yaşıyorsanız ilişkinin büyüsünü hiç kaybetmeyin. Çünkü; yay burcu için ilişkinin büyüsü bozulmuşsa onun için zaman dolmuş demektir. Bu burcun insanı açık sözlü olduğu için aldatılma korkunuz olmasın. Bu nedenle yay burcu nasıl bir sevgili olur? cevap olarak, hareketli, flörtöz ancak sadık bir aşık diyebiliriz.

Cibuu

Yorum Yap