Astroloji

Nisan 2018 Burç Yorumları! Nisan Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Nisan 2018 Burç yorumları burada! Burcunuzu Nisan ayında neler bekliyor? İş, para, aşk hepsi bu yazıda!

Nisan 2018 burç yorumları hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazıda. Peki, Nisan ayında burçları neler bekliyor? Bu ay gökyüzü oldukça hareketli. Aşk, iş, para durumlarınızda ne gibi değişiklikler sizleri bekliyor olabilir. Gelin birlikte bakalım!

Mart ayını iki gün sonra geride bırakacağız. Peki, Mart ayında ne oldu? Mart ayının sonunda Venüs Boğa burcuna geçerek 24 Nisana kadar seyahatini devam ettirecek. Hemen sonrasında Venüs ikizler burcuna geçiyor. Sürpriz! Nisan ayında bir Yeni Ay bir de Dolunay meydana gelecek! Nisan 2018 burç yorumları sizin de anlayacağınız gibi çok canlı!


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  2018 Yılı Burçların Aşk Hayatında Neler Olacak?


2018 Nisan ayında burçları neler bekliyor

 Koç Burcu:

Para: Finansal anlamda elinizin bollaşacağı bir aya giriyorsunuz. Nisan ayı para konusunda rahatça harcamalar yapacağınız bir ay olacak. Evinizdeki eşyaları yenileyebilir veya gardrobunuzu sıfırlayabilirsiniz. 

Aşk: Yakın çevrenizle sıcak ilişkiler kuracağınız bir ay olacak. Gideceğiniz bir seyahatte yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin sürprizleri ile karşılaşabilirsiniz.

Kariyer: İş arıyorsanız Nisan ayının 10’na kadar yeni bir işe başlayabilirsiniz. Yalnız güç dengelerine dikkat etmeniz gerekecek. Çalışıyorsanız mobinge maruz kalabilirsiniz aman dikkat!

Boğa Burcu:

Para: Nisan ayı yeni adımlar atacağınız bir ay olacak. Bu da sizin için para demek. Mantığınızın ön planda olacağı bu ayda gelen teklifleri doğru değerlendirirseniz bol kazançlı bir ay geçireceğinizi söyleyebiliriz.

Aşk: Sana güzel bir haberimiz var! Aşk kapını her an çalabilir. Girdiğin her ortamda gözler üzerinde olacak.

Kariyer: Yeniliklerle dolu geçireceğiniz bu ayda bir de yeni iş teklifi alabilirsiniz.

İkizler Burcu:

Para: Paranızı dikkatsizce harcama eğiliminiz bu ay ortaya çıkıyor. Bu konuda dikkatli olmalısınız.

Aşk: Gereksiz kaprislerle var olan ilişkinizde sorun yaratabilirsiniz. Eğer ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz ancak çevrenizdekilerden onay alamayabilirsiniz.

Kariyer: Bu dönemde yapacağınız iş görüşmelerinden olumlu cevaplar alabilirsiniz.

Yengeç Burcu:

Para: Harcamalarınıza biraz daha dikkat etmenizi öneriyoruz. Yeni bir iş sürecine girebilirsiniz. Paraya ihtiyacınız olacak bir dönem sizi bekliyor.

Aşk: İlişkiniz var ise kırmızı alarm! Gereksiz kıskançlıklar yapmamanızı öneriyoruz.

Kariyer: Sosyal çevrenizle geçirdiğiniz zamanlar size yeni bir iş olarak dönebilir.

Aslan Burcu:

Para: Para açısından bereketli bir ay sizi bekliyor. Beklemediğiniz bir yerden elinize para geçebilir.

Aşk: Partnerinizle birbirinize daha sıkı bağlanacağınız bir aya giriyorsunuz. İlişkiniz yoksa arkadaşlarınız vasıtası ile biriyle tanışabilir ve güzel bir flört dönemi yaşayabilirsiniz.

Kariyer:  Bu dönem sık sık davetlere katılacaksınız. Burada tanışacağınız kişilerle yeni ortaklıklar söz konusu olabilir.

Başak Burcu:

Para: Bu ay ödemeleriniz konusunda ufak bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ancak istediğiniz maddi koşullara ulaşabileceğiniz teklifi yakın zaman içerisinde alabilirsiniz.

Aşk:  İlişkinize daha çok yatırım yapmanızı gerektirecek bir ay. Bu nedenle ilgisiz davrandığınız eşiniz veya erkek arkadaşınızın gönlünü alabilirsiniz.

Kariyer: Şuan bir yerde çalışıyorsanız güzel bir terfi teklifi alabilirsiniz.

Terazi Burcu:

Para: Yeni girişimlerinize ayıracağınız bütçe için Nisan ayından başlayarak yaz boyu sürecek bir tutumluluk planına gireceksiniz.

Aşk: Sevgiliniz ya da eşinizle bencillikten kaynaklı çekişmeleri bir kenara bırakıp, birlikte hareket etme dürtüsü duyacaksınız. Artık birbirinizle sürtüşmektense hedeflerinize odaklanmak isteyeceksiniz.

Kariyer: Nisan ayında uzun zamandır aklınızda dönüp duran yeni ortaklık planları için nihayet atılıma geçebilirsiniz. Bu cesareti kendinizde bulacaksınız.

Akrep Burcu: 

Para: Birkimlerinizle kendinize değerli bir eşya ya da mülk satın alma olasılıklarını değerlendirme zamanının geldiğini düşündüğünüz ve belki de harekete geçtiğiniz bir ay olacak.

Aşk: Kendinizi her zamankinden daha dinç ve enerjik hissedeceksiniz, bu da karşı cinsi etkilemenizde işe yarayacak.

Kariyer: İş hayatında çektiğiniz sıkıntılardan sonra kendinizi ödüllendirme isteği duyacaksınız.

Yay burcu

Para: Bu ay harcamalarınızı daha çok kişisel gelişminize ayıracaksınız. Sporla ya da hobilerinizle ilgili olabilir…

Aşk: Nisan ayının genel konusunu aşk oluşturacak. Aşk kıvılcımları hissedecek ya da aşık olduğunuz kişiye aşkınızı daha yoğun hissedeceksiniz.

Kariyer: İş yerindekileri sizdeki olumlu değişimi fark edecek. Belki de aranızın kötü olduğu kişilerle ilgili affedici olacak ve kırgınlıkları telafi etmek yoluna gideceksiniz.

Oğlak burcu

Para: Estetik zevkiniz için para harcamaya meyilli olduğunuz bir ay geçireceksiniz. Çalışma alanınızı ya da evinizi yenileyebilirsiniz.

Aşk: İlişkilerinizle aileniz arasında ikilemler yaşayabilirsiniz. Bu aydan itibaren yazı kimle geçireceğinize karar vermek zorunda kalabilirsiniz.

Kariyer: Özel hayatınızla ilgili gelişmeler kafanızı çok meşgul edeceğinden iş yerinde performans düşüşleri yaşayabilirsiniz. Belki de bunu telafi etmek için patronunuzla bir konuşma yapabilirsiniz.

Kova burcu

Para: Uzun zamandır uğraş verdiğiniz projelerinizle ilgili ufak tefek kazançlar sağlamaya başlayabilirsiniz ve bu da sizin için motive edici olacaktır.

Aşk: İlişkinize yeterince vakit ayırmadığınız için ve ilgisiz kaldığınız için partnerinizden uyarı alabilirsiniz.

Kariyer: Fikirlerinizle alakalı son derece üretken bir döneme giriyorsunuz. Bunun getirisi olarak zihin olarak rahatlayacaksınız fakat iş ve aşkı dengede tutmanızı öneririz.

Balık burcu 

Para: Para konusunda her zaman mantıklı davranmışsınızdır. Bu ay da dengeli tutumunuzdan ödün vermeyecek ve yaz tatili için uçak biletleri almaya başlayacaksınız.

Aşk: İlişkileriniz konusunda içinizden gelen sese kulak vermeniz yararınıza olacak. Eğer yanında rahat hissetmediğiniz biri varsa sözü uzatmadan yollarınızı ayırabilirsiniz.

Kariyer: İş hayatında risk alabilecek kuvveti kendinizde bulacaksınız. Yeni bahar dönemiyle birlikte içinizdeki sanatsal yanı ortaya çıkarmak için sabırsızlık duyuyorsunuz.

Cibuu

Yorum Yap