Gündem

02-08 Nisan 2018 Haftalık Burç Yorumlarınız | Eğlence Zamanı!

02-08 Nisan 2018 Haftalık Burç Yorumlarınız Hazır! Bu hafta sizi neler bekliyor dersiniz…

Eğlence Zamanı! Bu hafta burcunu neler bekliyor öğrenmeye hazır mısın? 02-08 Nisan 2018 Haftalık Burç Yorumlarınız Karşınızda! Merküre rağmen, sosyal ve duygusal ilişkilerimiz bu hafta güzel bir uyum içindeydi. Venüs, Aşk Tanrıçası’nın ortaklığında…

02-08 Nisan 2018 Haftalık Burç Yorumları:

02-08 nisan burç yorumları

~ * ~ Koç ~ * ~
Doğum günün kutlu olsun Koç! Evrenin sana verdiği hediye maddi kazançtır. Venüs ekonomik bolluk ve ilişki güvenliğiyle seni kutluyor.

~ * ~ Boğa ~ * ~
Sevgili Boğa bu hafta seninle haftan! Venüs senin yaşamını kolaylaştırmak için elinden geleni yapıyor.  Cuma günü için hazır ol. Yeni tanışacağın kişilerle bilinmeyen yerleri keşfe çıkabilirsin.

~ * ~ İkizler ~ * ~
Platonik bir aşkın mı var sevgili İkizler? Bu hafta sonu duygularını ona açabilirsin…

~ * ~ Yengeç ~ * ~
Sevgili ve arkadaş ikilemin bu hafta sona eriyor. Venüs senin için Eros’un okunu hazırladı.

~ * ~ Aslan ~ * ~

İş yerindeki popülerliğin kat be kat artıyor. Yöneticilerin senden memuniyetini bu hafta sıklıkla dile getirecek. Güzel bir terfi söz konusu.

~ * ~ Başak ~ * ~
Rutin programlarının dışına çıkacağın bir hafta olacak. Macera ve eğlencenin yoğrulduğu bu haftada dinlenmeni ihmal etme. Senin için hayli ilginç olacak.

~ * ~ Terazi ~ * ~
Sevgili Terazi, Venüs vermek ve almak arasında mükemmel dengeyi bulmanızı istiyor.  Kalbini güvende hissettirecek aşk bu hafta kapını çalabilir.

~ * ~ Akrep ~ * ~
Sevgili Akrep, Venüs size bağlılık, ortaklık ve süreklilik arz eden kaliteli romantizm için nasıl hazırlanacağınızı bu hafta gösteriyor. Bu hafta iş yerinde herkes arasında uzlaşma sağlamak için çok çalışıyorsunuz.

~ * ~ Yay ~ * ~
Sevgili Yay, Bu hafta entelektüel paylaşımların içinde olacağınız, sevgilinizle veya partnerinizle keyifli vakit geçireceğinizi işaret ediyor.

~ * ~ Oğlak ~ * ~
Bu haftasonu için keyifli bir etkinlik sizi bekliyor. Arkadaşlarına daha çok zaman ayıracağın bir hafta olacak. Sevgilini anlamaya çalışmayı ihmal etme.

~ * ~ Kova ~ * ~
Sevgili Kova, Venüs sizi evinizde güvende hisettiğiniz insanları bulmaya çağırıyor. Bu hafta sonu biraz hassas olabilirsin. Ani tepkilerden kaçın.

~ * ~ Balık ~ * ~
Romantizmi doruklarına kadar yaşayacağın ve kalbinin ritmini hissedeceğin bir hafta seni bekliyor.  İyi eğlenceler!


02-08 Nisan 2018 Haftalık Burç Yorumlarınızı okudunuz. Bu yazılar da ilginizi çekebilir…

Nisan 2018 Burç Yorumları! Nisan Ayında Burçları Neler Bekliyor?

En Güzel Aşk Hangi Burçla Yaşanır?

Birbiriyle En Çok Anlaşan Burçlar Hangileri?


 

Cibuu

Yorum Yap