Aşk & İlişkiler

Daha İyi Öpüşmek Mümkün | İyi Öpüşmenin 13 Sırrı

Daha iyi öpüşmek mümkün! Daha iyi öpüşme deneyimleri yaşamak istiyorsanız 13 sır sizin için! Peki, daha iyi öpüşme performansı nasıl sağlarsınız? Gelin birlikte bakalım,

Daha iyi öpüşmek mümkün mü? Elbette! Daha iyi seks için daha iyi öpüşmenin mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Partnerinizi olağanüstü bir performansla tatmin etmek için ufak bir rehber hazırladık. Altın değerindeki bu tavsiyelere uyarsanız daha iyi öpüşmek mümkün emin olun. Peki, daha iyi öpüşmek için neler yapmalısınız?

Tazelen!

Öncelikle karşı tarafın bu yakınlaşmayı sağlayabilmesi için her hangi bir kötü kokuyla karşılaşmaması gerekir. Hiç kimse soğan veya sarımsakla öpüşmek istemez öyle değil mi? Ayrıca karşı tarafı boşverin öz saygın için her zaman bakımlı ve fresh olmalısınız. Daha açık yazmaya gerek var mı bilmiyoruz ama dişlerinizi fırçalayın ve günlük duşunuzu alın.

Doğru anı yakala!

Daha iyi öpüşmek için yani daha etkili öpüşmek için an çok önemlidir. Bir öpücüğü başlatmak için doğru anı yakalayın. Doğru an ne zaman? Karşınızdakinin beden diline bakarak bu sorunun cevabını bulabilirsiniz aslında.

Gözlerini İyi Kullan!

Göz temasını iyi kurmalısınız. Karşınızdaki kişiye beğeninizi konuşarak söylemek yerine gözlerinizle belli edebilirsiniz. Ayrıca öpüşme anında gözlerinizi sıkı sıkı kapayıp geçici körlük yaşamamanızı öneririz.

daha iyi öpüşmek için

Daha iyi öpüşmek için anda kal!

Öpüşme becerilerinizden veya 10 dakika önce söylediğiniz bir şeyden endişe duymayı bırakıp anı yaşarsanız karşınızdaki kişiyi daha fazla hissetmeniz ve başlayan duygu birleşmesinin verdiği mutluluk garantidir.

Zamanını Al
Karşınızdaki kişi bunu ilk defa deneyimliyorsa yol göstermeye çalışın bunun için uğraşmaktan vazgeçmeyin.

Dudak Kremi Bulundurun
Dudaklarınız kışın kuru, çatlak oluyorsa, çantanızdaki dudak kremi veya parlatıcı rujlar o anı kurtarmaya yardımcı olur.

Dilinizi Doğru Kullanın
Dil kullanımı önemli …  Unutmayın, bu bir öpücük, yüz yıkamıyorsunuz!  Hiç kimse tükürükte boğulmayı veya ağzının birisinin diliyle doldurulmasını istemez. Yavaş ve küçük bir başlangıç ​​yapmaya çalışın ve tutku  artıkça yoğunluğu hızlandırın.

Çevrenizde Ne Var
İster mum ışığında, ister yıldızların altında, denizde,ya da ani yağmur baskınında olsun çevrenize dikkat edin. Bu öpüşmeyi özel kılar.

Spontan olun

Anahtar kelimemiz “Nazikçe” Partnerinizin alt dudaklarını öpücük sırasında dişlerinizle çekiştirmeyi deneyin.

Açık Ol

Farklı bir şey denemek istiyorsanız, öncü olun. Birbirinizin dürtülerini ve öpüşme stillerini keşfedin ve oradan gidin.

 

 

 

Cibuu

Yorum Yap