Aşk & İlişkiler

Zevk Artıran Poziyonlar | Taocu Sevişme ve Kamasutra

Zevk artıran pozisyonları nelerdir? Seks yaparken hangi pozisyonları denemelisiniz? Evinizin her köşesinde uygulayabileceğiniz seks pozisyonları neler?

Zevk artıran pozisyonlar hakkında hazırladığımız galeriyi çok beğeneceksiniz. Peki, bu pozisyonları uygulayabilir misiniz?

Zevk artıran pozisyonlar 40 pozisyon önemli ancak mekan da önemli! Duşta seks yapmak keyifli olabilir mi? Cosmopolitan dergisine göre evet!

Zevk almayı arttıran cinsel pozisyonlar neler?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: BURÇLARA GÖRE ÖPÜŞME TEKNİKLERİ


Zevk artıran pozisyonlar

Zevk artıran pozisyonlar! Küvette sevişmeyi denediniz mi? 

zevk artıran seks poziyonları

Zevk artıran seks pozisyonları Doggy Style

zevk artıran seks poziyonları doggy

Pozisyonlar ve isimleri! Kaşık pozisyonu size rahatlayabileceğiniz bir alan sunuyor…

zevk artıran seks pozisyonları kaşık

En eski ve en klasik pozisyon misyoner pozisyonu…

 cima pozisyonları resimli

Yatağın üzerine uzanın ve tadını çıkarın…

zevk artıran seks pozisyonları

Bu pozisyonu uzun süre yapabilir misiniz?

pozisyon youtube

 

İyi eğlenceler!

zevk arttırıcı yöntemler

Zevk Artıran Seks Poziyonları | Taocu Sevişme Nedir?

Taocu sevişme, Eski Çin’de cinselliğin temelini oluşturan anlayışın adıdır. İki bin yıl önceye dayanan bu cinsellik felsefesinde amaç, hissetmek ve orgazmı uzun kılmak. Taocu aşk sanatında kadını Yin, erkeği ise Yang temsil ediyor. Cinsel arzusu hızla yükselen Yang ile cinsel arzusunun artması vakit alan Yin arasında bir uyum aranıyor. Sevişmeyi uzun kılan da bu arayış.

Taocu seks yöntemleri nelerdir?

Taocu sevişme sanatını ancak özetlemek mümkün. Taocu sevişme anlayışının temelleri;

1. Karşılıklı dokunmak, hissederek sevişmek

Cinsel birleşme cinsel organlar yoluyla gerçekleşir ancak sevişmek bundan fazlasıdır ve Taocu sevişme sanatı sevişmek için elleri kullanmayı öneriyor. Sevişen çift, sevişme süresince elleriyle birbirlerinin bedenlerine dokunurlar. Böylece karşılıklı birbirilerinin bedenini tanırlar, keşfederler. Aynı zamanda kendi bedenlerini de.

2. Yeri geldiğinde geri çekilmeyi bilmek gerek!

Erkek boşalacağını hissettiği zaman yavaşça birkaç santim geri çekilir, burnundan derin nefes alır, birkaç saniye bekler ve kendini kontrol edebildiğini görür. Eğer boşalmaya çok yaklaştıysa tamamen geri çekilir, hiçbir şey yapmadan derin nefes alarak 30 saniye kadar bekler. Boşalmasını kontrol eden erkek özgüven kazanır ve partnerinin arzularına uzun süre eşlik edebilir.

3. Boşalmadan orgazm mümkün!

Erkeğin erbezleriyle makatı arasındaki bölgeye birkaç saniye işaret ve orta parmakla hafifçe bastırmak orgazm olması için yeterlidir. Orgazmın bu çeşidini keşfeden erkek, böylece kadınıyla daha uzun süre sevişebilir.

 

Cibuu

Yorum Yap