Astroloji Yaşam

Nasıl Bir Gelinlik Giymelisiniz: Burçlara Göre Gelinlik Modelleri

gelinlik-modelleri

Unutmayın – kişiliğiniz sadece güneş burcundan ibaret değil, yükselen burcu ve evlerinizdeki gezegenlerin etkisini de göz ardı etmeyin! Siz; Ay, Venüs, yükselen burcunuz ve daha birçok şeyin güzel bir karışımısınız!

Burcunuz için en uygun gelinlik modelleri burada!gelinlikKOÇ

Dürtüsel olarak davranmaya eğilimli Koç, önce adım at (daha sonra düşünün) yaklaşımıyla tanınır. Umarım hızlı içgüdülerinize uyum sağlayabilen bir partner seçmişsinizdir – yoksa hemen sıkılacaksınız demektir! Bazı pratik düşünceleri ve hızlı hareketleri seven biriyle birlikteyseniz, uzun ve sevimli bir evliliğiniz olacak – siz de kendinizi dünyayı fethetmek için özgür bırakacaksınız!

Sıkı, Parlak Beyaz, Koç burcu Düğün Stili – Mariah!

İddialı bir görünüm cesur doğanıza yakışır. Unutmayın, bazı oldukça hevesli moda tasarımcıları, Vivienne Westwood, Marc Jacobs ve Victoria Beckham dahil olmak üzere Koç burcu doğdu. Yıldız kardeşi Sarah Jessica Parker gibi tamamen romantizm yapabilir, ya da maceracı-çılgın yanınızı gösteren bir şeylerle devam edebilirsiniz. Ayrıca unutmadan – pant suit a la (Koç-Venüs-Mercury) Bianca Jagger!

Bianca Jagger

Temiz çizgiler, rahatsızlık vermeyen detaylar ya da fırfırlar ideal, dünyayı yakalama gücünüzü gelinliğinizle yansıtın!

BOĞA BURCU

Gelinlik, düğünün önemli bir parçası evet, ancak Boğa günün her şeyiyle meşgul olacak – yiyecek ve şarap seçiminden, genel estetiğe ve ambiyansa kadar – çiçekler ve şıklık…

Zodyak’ın Venüs’lerinden biri Boğa son derece şehvetli ve illa ki her detayda parmağı olacak – özellikle de düğün pastasında!

En iyisi kendinizi masanın başından ayırın ve çiçek dokunuşları olan bir gelinlik üzerinde odaklanın, Boğa…

Kumaş da süper önemlidir – yumuşak, görkemli – ipek isteyeceksiniz – göze alabildiğiniz en iyi seçim olur bu! Boğa burcu için kumaş, doku testini geçmeli… Buketiniz de genel görünümünüzün önemli bir parçasıdır ve Boğa tüm çiçekleri yönetmesine rağmen, mutlaka demet içinde güllere sahip olmalısınız.

İkizler

Modern, çok yönlü İkizler burcu, onlara nihai özgürlük sağlayan bir bakışa ihtiyaç duyar – özellikle de sıcak havalarda evleniyorlarsa… İkili doğanızda, büyük gününüzde sizi uyaran bir şeye ihtiyacınız vardır… Çağdaş ve eğlenceli, gerçekten farklı bir stilden hoşlanabilirsiniz – üst kısmından ayrılabilir bir etek, şort ve tasarımcılarla bir araya gelmek gibi ayrıntılar…

Gecenin sonlarına doğru ihtiyacınız olabilecek bir de uçuş uçuş modelli şal ekleyin… Ayrıca bir örtü veya elbiseniz üzerinde noktalı bir baskı, narin bir aksesuar da takabilirsiniz.

Güzel, narin omuzlarınızı göstermeyi unutmayın – onlar sizin ikili doğanızın bir parçası!

Yengeç

Çok fazla gözyaşı dökmeden güne dayanamayacaksınız sevgili Yengeç, bu yüzden küçük bir çantada güzel bir kapatıcı saklamayı unutma. İhtiyacınız olduğunda nedimelerinizden birine taşıtın ve o size yardımcı olsun.

Nostaljik ve duygusal, ailenizin mirasının dokunuşlarını kendi görünümünüzle birleştirin – bir parça mücevher ya da dantellerden dokunuşla büyükannenizden esintiler taşıyın… Ayrıca vintage kombinler de yapabilirsiniz.

Özel gününüzde inanılmaz romantik bir görünüme sahip olmak istersiniz ve fildişi, beyazı, kremi ve ay’ı yansıtan herhangi bir rengi gösteren burçlardan biri olduğunuz için elbiseniz parlak cildinizle birlikte çarpıcı görünecektir.

Yengeç burcu Leydi Diana

Unutmayın, inciler burcunuzla ilişkilendirilmiştir, bu yüzden bazı hafif inci süslemeler güzel olacaktır. Göğüs bölgesi çevresinde de iyi bir aksesuara sahip olmayı unutmayın.

Aslan

Bu sizin büyülü anlarınızdan sadece biri Aslan, ama yine de spot ışığında büyüleyici olmak istiyorsunuz!

Zodyak’ın yıldız sanatçısı olarak düğün gününüz merkez sahnede olmak için parıldayan bir fırsattır. Bir sürü ışıltı, dramatik boncuk ve süsleme eklemek isteyebilirsiniz. Artık imzanız haline gelmiş tarzlarınızdan biri, çok sayıda lüks dokunuşa sahip muhteşem bir görünüm.

Aslan burcu Kelis, Altın Saç Aksesuarları!

Saçınızın görünüşünüzün inanılmaz derecede önemli bir parçası olduğundan, bir başlık, süs veya taç ile o bölgeye dikkat çekin.

Madonna ve ışıltılı tacı

BAŞAK

Karlar kadar saf olan Başak, ayrıntılara dikkat eder. Başaklar için incelemek, her bir dikişin ve her iki tarafın da mükemmel olarak hizalanmasını sağlamak için düğün gününden daha iyi bir fırsat olamazdı herhalde?

Yine de mükemmeliyetçi burcun altında doğduğunuz için terzinizi uyarın! Ve temiz çizgileri ve minimal detaylarla birleştirerek her zamanki sade ama etkili görünümünüzü yansıtın.

TERAZİ BURCU

Gelinliğin en çok yakıştığı burçlardan biri de Terazi burcudur!

Koridorda yürürken, rüya gibi bir an için saf bir mutluluk hissedeceksiniz. Şüphesiz, pek çok farklı seçenek ve stilde olağanüstü gözükeceğiniz için, mevcut trendlere göz atın, böylece fotoğraflar üzerinde bir otoriteye sahip olabilirsiniz – bu, yeminlerinizi yenilemek için size mükemmel bir neden sunacaktır!

Kalp şeklinde bir boyun aksesuarı hoşunuza gidebilir, çünkü aşk, Venüs’ün oğlu Cupid ile eşanlamlıdır .

Adil, dengeli ve doğal bir estetisyensiniz, orantıyı anlıyor ve neyin iyi göründüğünü biliyorsunuz. Bu sadece Terazi burcuna bahşedilen içgüdülerinize güvenin.

AKREP

Evliliği ciddiye alan burçların en başında Akrep burcu gelir. Duygularınızı etkileyici ve çarpıcı bir görünüme kavuşturan özel bir gelinlik ile boy göstermelisiniz.

En maskülen stillerle bile doğal bir cinsel çekiciliğe sahip olursunuz, bu yüzden ilginç ve keskin bir görünümle bu yanınızı gösterin.

Unutmayın, hem Chloe Seveny hem de Bjork gerçek birer burcu Akrep stil ikonlarıdır…

YAY BURCU

Maceracı Yay burcu, özel gününüzü tamamen farklı ve eğlenceli bir şey yapmak için bir bahane olarak kullanabilirsiniz.

Burcunuzun özelliklerine göre kişiliğinizi görünümünüze, rengarenk bir palet veya tema ile kombin edebilirsiniz.

Hiç şüphesiz, bir hedef düğün ya da benzersiz yaşam felsefelerini yansıtan bir şey seçtiniz!

Belki de düğün günü, ateşli iç dünyanızı aydınlatacak büyük bir buluşmadır. Kısacası etkili, neşeli ve cesur bir elbiseye ihtiyacınız var…

OĞLAK BURCU

Klasik Oğlak, danteller içinde endam eden adetea antik bir kraliçesiniz…

Prenses Catherine gibi bir gelinlikle çıktığınızda, ama tamamen uygun bir şeye sahip olacaksınız – ve modası hiç geçmeyen zamansız bir görünüm.

KOVA

Asi Kova burcu – özgürlüğü seven bir kişilik olarak bu  özgürlüğü sonuna kadar ve istediğiniz gibi kullanabileceğiniz özel bir gündesiniz!

Alışılmadık stiller, gerçekten hippy bohem dokunuşlardan, süper tuhaf ve geleneksel olmayan silüetlere kadar seçenekleriniz arasında yer alır.

Ve şaşırtıcı bir şekilde geleneksel stilleri de çekiyorsunuz! Yapamayacağınız bir şey var mı ki? Kova avant garde burcudur, bu yüzden gerçekten büyük gününüzde her şeyi birbirine karıştırmaktan çekinmeyin.

Bir insancıl olarak, çevreye duyarlı bir gelinlik ile eko-şık bir estetik tercih edebilirsiniz! Evet, daha az bazen daha fazladır (less is more) ve bunu geleneksel bir şeyle, satın almanız gerekmeyen izleyicilere kanıtlarsınız.

BALIK BURCU

Zodyak’ın hayalperestleri, bu büyük günü çocukluğunuzdan beri hayal ediyor olabilirsiniz, ve şimdi buradaki resmi mükemmel görmek isteyeceksiniz.

Neyse ki Balık inanılmaz fotojenik olma eğilimindedir, bu yüzden makul bir gelinlik seçebilir ve mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yumuşak, nazik, akıcı çizgiler, romantizm ruhu içinde konaklayan ve nihai olan Balıkların tabiatına uygundur.

Denizin en büyük tanrısı Neptün tarafından yönetildiğinizi hatırlayın … Gününüzü anımsatacak olan hafızada göze çarpan önemli vurgu renklerini düşünün – soluk yeşil, pembe ve mürekkep mavisi ipuçları olabilir…

Sanatsal yeteneğinizle, yıpranmış ve eski bir şeyi bir başyapıt haline getirmek için de kullanabilirsiniz. Özel gününüzde insanlar, Victoriana tarzındaki elbisenizi bir ikinci el pazarından aldığınızı ve hayata geri kazandırdığınızı fark ettiklerinde size hayran kalacaklar.

Kaynak: starsignstyle.com

Cibuu

Yorum Yap