Aşk & İlişkiler

Bu 9 Özelliğe Sahip Olan Erkekler Kadınlara Daha Çekici Geliyor!

çekici

Gerçek şu ki, kadınların sizden nasıl hoşlanacağını bilmek ve ilişkilerde ne beklediğini görmek nispeten basit bir şey: Sadece kadınlar size aşık olmadan önce nasıl bir karaktere sahip olduğunuzu, gerçek ilgilerinizi görmek istiyor.


İLGİLİ:  Bu 5 Kişilik Özelliğine Sahip Erkekler Tam Olarak Kadınların Aşık Olmasını Sağlıyor


Bazı erkekler tamamen yanıltıcı önyargılarla yola çıkıyor. Mesela yeterince paraları yoksa, kadınların kendilerini çekici bulmayacağına inanıyorlar. Paraya değer veren bazı kadınlar için bu geçerli olabilir ama bunu genelleyemeyiz. Para bir erkeğin durumuna yardımcı olur mu? Kesinlikle. Ancak, başka büyük kişilik özelliklerine sahip değilseniz, çok paranız olsa da kadın yine size katlanmayacaktır. Para onu sadece geçici olarak tutacaktır.

Erkekler ayrıca, kadınları kendine çekmek için kötü bir önyargıya daha sahipler: Kadından uzun olmaları gerektiği: bu çok çılgın ve saçma bir düşünce! 20’li yaşlarında uzun boylu bir kadın bir erkeğe çekici gelebilir. Ama bunun başlıca temeli onun hakkında bir şeyler öğrenmesidir. 20’li yaşlarında bir kadın sizden uzun olup olmamayı kafasına takabilir, ama olgun bir kadın fiziksel ayrımlara takılmayacaktır. Ayrıca kadınların bir erkeğin sadece boyundan etkilendiği görülmemiştir.

Bir kadının sizden nasıl hoşlanacağını öğrenmek istiyorsanız, işte kadınları kendine mıknatıs gibi çeken ve aşık eden erkeklerdeki 11 kişilik özelliği…

Kadınlara çekici gelen erkek özellikleri

1. Bir amacı var.

Çoğu ilişki tavsiyesi size, güvenin karşı konulmaz bir özellik olduğunu söyleyecektir. Ancak, amacınıza uygun hareket etmediğiniz sürece kendinize güven duymanız zor. Bir amaca sahip olmak, sizi tatmin edecek bir hedefe sahip olmak ve kimsenin önünüzde durmasına izin vermemek demektir. Amacın anlamı şuna ayrılabilir: Birinin Mükemmelliğini Verimli Şekilde Anlama.

Bu, 9-5 mesainizi bırakmanız ve sizi tatmin edecek bir şeye başlamanız gerektiği anlamına gelmez. Hayır, sizi tatmin eden şey için planlama ve yatırım yapmak demektir. Bir tutku. Tutkunuz nedir ve ona zaman ayırmaya nasıl başlayabilirsiniz? Amacınızı bulmak zaman alabilir, ancak kendinize karşı dürüst olmanızı gerektirir.

Dürüst olmak gerekirse dürüst olmak, kendine güven gösterir ve aynı zamanda çok fazla onura sahip olduğunuzu bir kadına göstermenin en kısa yoludur.

Tabii ki, ona saygı duymak istiyorsunuz ama aynı zamanda ona meydan okumalısınız. Bunu yaptığınızda, onunla gurur duyduğunuzu ve kim olduğunuzu temel aldığınızı anlar. İletişim kurmaya ve dürüstlüğü göstermeye açık olduğunuzda, bir kadınla duygusal bir bağ kurarsınız.

3. Nazik

Başkalarına karşı davranış tarzınızla çok çekici olabilirsiniz. Bir kadının aklında, bu, karakteriniz ve gelecekte ona göstereceğiniz saygının doğrudan bir yansımasıdır. Eğer akşam yemeğine çıkarsanız ve garsona kaba davranıyorsanız, bu büyük bir kırmızı bayrak!


İLGİLİ:  Eşimi arzulamıyorum, ne yapmalıyım? diyorsanız buraya!


4. Akıllı

Bir kadın fikirlerini takas edebileceği ve ondan bir şeyler öğrenebileceği bir erkekle konuşabilmek ister. Tavsiyelerini paylaşabilecek bir erkek, aynı zamanda öğrettiği bazı kişisel şeyleri istiyor. Bu aranızda bir bağlantı kurar ve erkekte bir güç ve istikrar duygusunu gösterir. Evet, bunların hepsini akıllı ve iyi eğitimli olmaktan alıyoruz.

5. Maceracı ve spontan

Kadınları sürekli ayak parmakları üzerinde tutan erkekler her zaman çekicidir ve heyecan vericidir! Endorfin seviyesini yükseltir ve bir kadını heyecanlandırır.

İkinizin adrenalin yaşayabileceği bir şey planlamaktan korkmayın. Bu aynı zamanda büyük bir gurur ve güven duygusu gösterir. Bir erkek olarak çekingen, güvensiz bir zihniyetiniz olmaması, kadınlara çekici gelen bir şey. Bir ilişkiyi nasıl ilginç tutacağınızı merak ediyorsanız bunu aklınızda bulundurun.

6. Komik

Bir erkek bizi güldürürse, onlarla özel bir bağ kurmaya başlarız ve kadınlar her zaman masaya mutluluk getiren birinin yanında olmak ister. Eğer eğlenceli yanınızı göstermek istiyorsanız, sadece eğlenin ve ikinizin de şakaya katıldığından emin olun.

7. İlgili

Bu, arkadaşlık dinamiğinde büyük bir değişim yaratabilir. Bir kadın çaresiz olmadığınızı hissettiğinde, birlikte olabilme ihtimalinize saygı duyacak ve bundan daha çok etkilenecektir.

Bir kadına ilgi göstermek zayıflık değildir Bu “oyuncu” zihniyetine gireceğinizi söylemek ve “Sana ihtiyacım yok; seni istemiyorum; çok havalıyım ” demek değil . Hayır, gerçekten ilgilenmek istemenizle ilgili. İkiniz için de iyi şeyler geliştirmenin zamanı geldi. Bunu yaparak, lider olursunuz ve kadınlar liderlik edebilecek bir erkeğe çekilir.

8. Saygılı

Erkekler için, bir kadının hareketlerinizi yavaş ve saygılı hissetmesi önemlidir!

Bu sadece arabaya binerken kapıyı açmaktan ibaret değil. Örneğin beraber olduğunuz bir kadınla seks yapmayı aniden keserseniz ve bunun fiziksel unsurlardan da öte, duygusal olarak nereye gittiğini görmeli ve bunu ona açıklamalısınız. Onun hislerini en az kendinizkiler kadar önemsemelisiniz.

9. Şık

Herkes farklı insanları kendine çeker ve kendi zevklerine sahiptir. Bu yüzden kendi kişisel tarzınızı seçin ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak şekilde sunun. Herkes kentsel şıklık tercih etmeyecektir elbette. Kayak yapmayı ve açık havada şeyler yapmayı seven bir adam olabilirsiniz.

“Oduncu” tarzınızdan ödün vermediğinizi varsayalım. O halde harika koktuğunuzdan ve kıyafetlerinizin temiz olduğundan emin olun. Kendini iyi tanıtmanın anlamı budur. Bakışlarına kendini göster ve kendine güven!

Kadınları cezbetmenin en iyi yolu, bireyselliğinizi bir erkek olarak tanımak, bunu doğru yansıtmak ve dürüst olmaktır.

Bir kadın yalnız olduğunuzu, kabul edilmek veya sevilmek istediğiniz, onay beklediğinizi anlayabilir. Kendine güvenen erkek ise bunlarla ilgilenmez, yalnızca karşısındaki kadınla ilgilenir. Kendine güvenen bir erkek ise genelde kadınlar tarafından çekicidir.

Kadınlarla konuşmakta ve flört etmekte zorlanan bir erkekseniz ve bu yüzden kendinizi geri tutuyorsanız, bu şekilde hiçbir yere varamazsınız.

Öyleyse bir kadınla buluştuğunuzda biraz kararlılık duymalısınız. Zor da olsa doğru zihniyete sahip olmak durumu daha az zorlaştıracaktır. Bunun yolu ise, doğal olarak kendini sevmeyi, yalnız olmanın da iyi olduğunu, kimseye muhtaç olmadığınızı ve öncelikle kim olduğunuzu anlamaya çalıştığınızda ortaya çıkar.

Pek çok insan hayatındaki boşluğu doldurmak için ilişki arıyor ve bu yüzden bu kadar gönül yarası ve boşanmalar var. Bir kadınla sırf hayatınızdaki boşluğu doldurmak için buluşuyorsanız, o bunu anlar. Gerçekten anlamalısınız.

Cazibe bir erkeğin içindeki yaşam amacını ortaya çıkardığı zaman tezahür etmeye başlar.

Bir amaca tutkuyla bağlandığınızda o kadar değişirsiniz ki, birisi size gelir ve “Farklı görünüyorsunuz” der. Değişim, nasıl hissettiğinize bağlı olarak içsel benlikle gerçekleşir ve bunun günlük yaşamdaki davranışınız ve motivasyonunuzla doğrudan bir ilişkisi olacaktır.

Cibuu

Yorum Yap