Astroloji

2019 Burç Yorumları: 2019’da Burçları Neler Bekliyor?

2019 burç yorumları

Yeni yıl burcunuz için neler getirecek? Merak ettiğinizi biliyoruz! Gelin birlikte öğrenelim.

2019 Burç Yorumları

2019 Burcunuz – Yaşamınızda Hangi Büyük Değişim Olacak?

2019’da hayatımızda ne gibi değişiklikler yaşanması muhtemel?

Sonunda bu belirsiz aşk hikayesini bulabilecek miyiz?

Bize gerçekten bir fark yaratma şansı veren yeni bir kariyere mi başlayacak mıyız?

Koç (20 Mart – 19 Nisan)

Kişisel ve iş yaşamınızda insanlarla tartışmayı seviyorsunuz. Bu, kariyerinizde ilerlemenize engel olan rahatsızlıklarla sonuçlanmış olabilir. Bu yıl daha az itici ve savaşçı olma zamanı. Daha diplomatik olun ve karşınızdakine cevap vermeden önce diğer insanları dinlemek için zaman ayırın .

İlişki fırsatları söz konusu olduğunda, bu, aşk durumunuzda büyük bir değişiklik yapmak için sizin yılınız olabilir. Aranızda derin bir kimya gelişecek olan biriyle tanışırsanız, bu ilişkiyi yavaş yavaş kurmaya çalışın. Onu tanıyın ve sizi tanımasını sağlayın. Bu tavsiyeye uyursanız, bu yıl sizin için heyecan verici bir ilişki gelişebilir.

Sağlığınız söz konusu olduğunda, kazalara karşı açık bir enerjiniz olabileceği için cesur davranışlardan kaçının.

Boğa (19 Nisan – 20 Mayıs)

Harika yemekler, şaraplar, giysiler ve arabalar gibi hayattaki en ince şeyleri seviyorsunuz. Bu durum kilo almaya ya da aşırı harcamaya yol açabileceğinden ölçüsüzlüklerden kaçınmalısınız.

Bu aynı zamanda, işinizde karşınıza çıkabilecek romantik ilişkileri içeren bir yıl. Bir tedarikçi veya bir müşteri ile aşk bağlantısı kurabilirsiniz. Bu yıl eşsiz bir profesyonel ilişki de kurmanız mümkün. Birinin size akıl hocası olarak hizmet verdiği özel bir fırsatı arayın – ya da bir başkasına mentor olara.k hizmet verebilirsiniz. Sahibinin size işini öğretmek istediği bir iş fırsatı bulabilirsiniz. Bu ilişki aynı zamanda romantik de olabilirdi.

İkizler (20 Mayıs – 20 Haziran)

En iyi özelliklerinizden birisi meraklı doğanız. Bu merak, 2019’dan önce hiç düşünmeyeceğiniz yeni bir kariyer fırsatı bulmanıza neden olacak. Bunu inceleyin çünkü entelektüel olarak heyecan verici olabilir!

Aşk hayatınızda kiminle en büyük romantizmi yaşayacağınıza karar vermek için iki ya da üç kişiyle aynı anda görüşme durumunuz olabilir. Aradığınız romantizmi bulmanın en iyi yollarınan biri de seyahat etmek olabilir. Seyahat ederek ya bir aşkla karşılaşacaksınız ya da şu anki eşiniz ya da sevgilinizle gerçekten uyumlu olup olmadığınızı keşfedeceksiniz. Karşılaşabileceğiniz en büyük sorunlardan biri sadakat olacaktır, ya siz sadık kalmayı başaramayacak, ya da karşınızdakinden beklediğiniz sadakati bulamayacaksınız.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Uzun zamandır ebeveyn olmak istemiştiniz. Bu yıl size “anne” olma ihtimalinizi gün yüzüne çıkarıyor. Bazıları için bu yıl çocuk sahibi olabilecekleri bir yıl olabilir. Diğerleri içinse romantik ilişkiler için daha yoğun bir döneme gireceği anlamına gelir. İşin aslı, ilişkiyi alıştığınız rutinden daha canlı hale getirmek için ekstra sorumluluk gerektiğini kabullenmelisiniz. Yoksa işler sıkıcı bir döngüye girebiliyor.

Yıl ilerledikçe, ilave sorumlulukların baskısı, bu ilişkiye olan bağlılığınızı test edecektir. Kendinizi feda etmeye izin vermeyin. Herhangi bir yeni ilişkide sınırları belirlediğinizden emin olun. Eğer daha sağlam bir ilişki içindeyseniz, eşinizin size (ya da kendinize veya size) çok fazla bağımlı olmasını engellemek için sınırlar koymak zorunda kalmanız gerekecektir.

İş yerinde, terfi ve büyük bir yükselişe yol açabilecek bir proje için gönüllü olma fırsatınız olabilir. Eğer böyle bir şey teklif edilirse kabul edin.

Aslan (22 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu yıl, iş yerinde lider olmak için sizin yılınız… Bir takımın liderliğini yapma veya başkalarının rehberliğinize bağlı olacağı bir terfi alma fırsatınız olabilir. Bu iş fırsatı aynı zamanda yıl sonunda büyük bir ikramiye ile sonuçlanabilir.

Romantik yaşamınızda, büyük kişiliğiniz sizi karşı cinste (ya da kendi cinsiyetinizde) çok popüler kılar. Karşılaşacağınız en büyük tehlike, kendi kendine müdahil olma. İlişkinin “Sizinle ilgili” kısmına kapılarak, sevgilinizin ihtiyaçlarını göz ardı etmediğinizden emin olun. Cömert, sevgi dolu doğanızın ışıldamasına izin verirseniz, bu, özlediğiniz ilişkiyi yaratmanın yılı olabilir.

Eşinizle mükemmel bir bağlantı hissetmenin yollarından biri, birbirinize söz verdiğiniz ya da yıllar önce yaptıklarınızı yenilediğiniz romantik bir tatil geçirmektir.Normal yapınız olmasa bile, zamanınızı duygularınızı göstermek ve zor meselelerde çalışmak için harcadığınızdan emin olun.

Başak (22 Ağustos – 22 Eylül)

İş iş iş! Çalışmak için çok zaman harcıyorsunuz ve bu hayatınızı dengesiz hissetmeye neden olmuş olabilir. Bu yıl, işinizi ve kişisel yaşamınızı yeniden düzenlemek, böylece ilişkilerin tadını çıkarmak ve daha çok eğlenmek için bir fırsat. Bunu kabul ederseniz, muhtemelen aradığınız aşk ilişkisine sahip olabileceğin biriyle karşılaşacaksınız.

Bunu söylemek işe yarar mı bilemeyiz ama “aşırı seçici” olmaktan kaçının. Mükemmelliyetçi doğanız geçmişte “hayalinizdeki aşkı” bulma arzusu haline dönüştü. Kendinizi daha az eleştirir ve kendinizi kabullenirseniz, aşkı daha derinden hissedebileceğinizi göreceksiniz.

Terazi (23 Eylül – 24 Ekim)

Bu sizin için bir kişisel gelişim yılıdır. Başkalarına istediklerini düşünmelerini sağlamak için kendi ihtiyaçlarınızı ön plana alacaksınız. Kimseyi memnun etmek zorunda değilsiniz. Popüler olmaya devam edeceksiniz ve birçok romantik fırsatınız olacak, ancak buna zaman ayırdığınızdan emin olun.

Geçmişte, uzun vadeli bir ilişkide gereken daha kalıcı nitelikler yerine, güzel veya yakışıklı olan insanlara ilgi duyuyordunuz. Artık ilişkilerinizde daha fazla derinliğe sahip olmaya hazırsınız. Yıl ortasına kadar, özlemini duyduğunuz hem fiziksel çekiciliği hem de duygusal tatmini sunan bir ilişki bulacaksınız.Yıllarca tanıyormuşsunuz hissi vereceği için, onunla karşılaştığınızda bu kişiyi tanıyacaksınız. Bu ilişki, evliliğe (veya en azından daha yoğun bir ilişkiye) yol açabilecek derin ve anlamlı bir bağlantı kurma fırsatı olacaktır.

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Size kaba bir şey yapan birinden intikam alma eğiliminden kaçının. Bu hırs, enerjinizi çok fazla alacaktır ve yeteneklerinizi iş yerinizde olduğu gibi hayatınızı geliştirecek alanlarda kullanmaya zorlaştırır. Becerinizi kullanırsanız, bu yıl çok daha fazla para kazanabileceğiniz daha iyi bir iş bulabilirsiniz. Bakmaya başlayın!

Sadece bir kişiyle kurabileceğiniz daha derin bir bağlantı için can atıyorsunuz. Bu yüzden, sizin gibi karaktere ve derinliğe sahip bir insanla tanışabileceğiniz sosyal etkinlikleri seçin. İçkilerin ana olayı olduğu partilerden uzak durduğunuzdan emin olun. Bunun yerine, insanların zihinlerini kullandıkları ya da gönüllü aktiviteler gibi sosyal fırsatları bulun. Nihayet tanıştığınız kişi, sizden derinden etkileneceklerdir, bu nedenle çiçeklenmeye başlayan ilişkinize izin vermede sabırlı ve anlayışlı olun.

 

Oğlak burcu (21 Aralık – 20 Ocak)

Bu yıl çok çalışmak ve hırsınızla birleşen amaçlarınızı yerine getirmek 2019’un ana odağıdır.

Çalıştığınız firmaya ayıracağınız zaman için sınırlar koyabilir ve sosyal yaşamınız için zaman ayırabilirseniz, evleneceğiniz kişiyi de bulabilme olasılığınız artacak. Sadece ofiste çok fazla zaman harcadığınız için ilişkiler için yeterli ve gerekli zamanı ayıramadığınızın farkında olun.

Kariyer merdivenlerini hızla tırmanırken en az sizin kadar kendini adamış kişilerle karşılaşmaya hazır olun. Ancak bu yıl kendinize, sizin iş temponuzu anlayışla karşılayabilecek akıllıca bir hayat arkadaşı seçerseniz, evlilikle sonuçlanabilecek bir ilişki kurabilirsiniz.

Kova (19 Ocak – 18 Şubat)

Bu, büyük bir keşif yapmak için sizin yılınız. Mükemmel fikirlerinizden birini seçebilir ve yeni bir işe dönüştürebilirsiniz. Veya, şimdi çalıştığınız şirkette öne geçmek için bu fikirlerinizi kullanabilirsiniz.

Bu aynı zamanda arkadaşlarla olmak, sosyalleşmek ve partilerin tadını çıkarmak için harika bir yıl. Bu etkinliklerden birinde, sonunda kendinize bağlı bir ilişkiye yol açabilecek, sıkı ve orijinal bir bağ hissedeceğiniz bir kişiyle tanışacaksınız. Ama önce onunla arkadaş olarak zaman geçirmeniz gerekecek.

Karizmatik ve doğal bir konuşmacısınız. Bu nedenle, sevgili olacağınız kişiyle gerçek bir iletişim kurabildiğinizden emin olun. Aksi takdirde sıkılacak ve yeni sevgilinizden memnun kalmayacaksınız. Ayrıca arkadaşlarınızla ya da sevdiğiniz diğer şeylerle ilgili vakit geçirme isteğinizle alakalı sevgilinize karşı dürüst olun. Bağımsızlık ihtiyacınızı önceden belirtirseniz, ileride doğacak tartışmaları peşinen önlemiş olursunuz.

Yay (21 Kasım – 21 Aralık)

Seyahat etmek için harika bir yıl, özellikle de yurtdışında harika bir macera yaşayabileceğiniz bir yıl! Seyahatlerinizde, bu yıl bazı heyecan verici yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Ancak özgürlüğünüzden çok zevk aldığınızdan, bu yılın çoğunda ilişkilerin gelip gitmesini bekleyin. İstediğin gibi gelip gitmekten ve kimseye cevap vermek zorunda kalmamaktan zevk alıyorsunuz.

Genelde heyecan ve “sıcak” kimya ile başlayan ilişkilerden etkilenirsiniz. Seyahatlerinizde iyi eğitimli ve muhtemelen yabancı bir ülkeden biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi sizi büyüleyecek ve hazır olursanız en sonunda bağlanabileceğinizi düşünmenizi sağlayacak niteliklere sahip olacak.

Bu aynı zamanda daha fazla sorumluluk alarak ve başkalarını önemli bir hedefi tamamlamaya yönlendirerek ilerlemenizi sağlayan bir iş bulduğunuz veya terfi ettiğiniz bir yıl olabilir. İnisiyatif alın ve kariyerinizde yeni bir şey denemek söz konusu olduğunda risk almaktan korkmayın.

Balık (18 Şubat – 20 Mart)

Uzun zamandır gönüllü olmayı mı düşünüyorsunuz? Bu, nihayet vaktinizi ayıracak organizasyon ya da grubu bulmak için sizin yılınız.

Bu, aynı zamanda, özlediğiniz ruh eşi bağlantısını bulma yılıdır .Sizin gibi veren ve ruhsal yönelimli biriyle ve hayvanları seven biriyle buluşacaksınız.

Bir parti gibi sosyal bir etkinliğin aksine, hizmet veya gönüllü olduğunuz bir ortamda bir aşkla karşılaşma olasılığınız yüksektir. Yeni ilişkiniz, sadece onların ihtiyaçlarını karşılamak yerine, diğer kişinin de size özveride bulunmasını sağlayacaktır.Akıllıca davranırsanız, bu uzun vadeli, kararlı bir ilişkinizin hayatınıza girip kalacağı yıl olabilir.

***

Burcunuz ne olursa olsun, bu yıl size neşe ve mutluluk getirenin ne olduğunu bulmak, –  yeni bir ilişki kurmak, içinde bulunduğunuz ilişkiyi geliştirmek, uzun zamandır dilediğiniz rüya işini bulmak olsun. Ya da mali durumunuzu iyileştirmek ve daha fazla refah elde etmek…

Her zaman kendi kaderimizin efendisi olduğumuzu asla unutmamalıyız.

Cibuu

Yorum Yap