Astroloji

Burcunuzun En Çocuksu Yanı Ne? Hadi Çocukluğunuza Dönelim!

çocuksu
Hepimizin içinde çocuksu hali hiç kaybolmayan bir ruh vardır, değil mi? İçindeki çocuk hiç ölmesin diye temennilerde bulunmuşuzdur birbirimize. Peki ama nedir bu çocuksu yanımız? Her insanda farklı tabii… Her burçta olduğu gibi!
Yetişkinlikle birlikte gelen sorunlar ve baskılardan kurtulmanın en iyi yolu içimizde çocuğu serbest bırakmak ve gerçek bir çocuk gibi davranabilme özgürlüğü göstermekten geçiyor, gerçekten buna ihtiyacımız var! Bu neden her burcun yaptığı en çocuksu şeyler, astrolojinin yanı sıra kişilik özelliklerine de bağlanabilir.

Hepimiz çocukça şeyler yapıyoruz ve hepimizin aptalca ve muhtemelen olgunlaşmamış alışkanlıkları var. Ve cidden, ne zaman doğduğumuza bağlı olarak, çocukça davranma eğilimlerimiz burcumuza göre değişiyor. İçimizdeki çocuk her zaman bizi besleyecek biri…

İçindeki çocuğu özgür bırak!

Burçların en çocuksu yanları:

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Çoğu çocukta görülebileceği gibi, bir Koç burcu da gereksiz öfke nöbetlerine tutulma eğilimindedir. Bağırır, çağırır, şikayet eder, elindekileri fırlatır ve eğer engellerseniz işler daha da kötüleşir. İşte Koç’un çocuksu yanı!


İLGİLİ: Tüm yönleriyle KOÇ BURCU


Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa yaramaz bir çocuk gibi sürekli hareket halindedir. Evin içinde tıpkı küçük bir velet gibi, bir orada bir burada! Yoluna çıkan olmazsa kedi gibi olurlar, rastgele masaların üstünden, koltukların altında çıkıverirler. Atiktirler.


İLGİLİ: Boğa burcunun birbirinden farklı 3 hali!


İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler çocuklaşmaya başladığı zaman züppe gibi görünmeye başlar. Önündekileri bir kenara iter, surat asar, memnuniyetsizliklerini gösterirler. Ne istediğini öğrenene kadar uğraşır durursunuz.


İLGİLİ: Neden hayatınızda mutlaka bir İKİZLER BURCU olmalı?


Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç’in yaptığı en çocuksu şey sorumluluklarını saptırmaktır. Yanlış bir şey yaptılarsa, size bu haberi ancak yanlış hareketlerini savunacak şekilde yapacaklardır. Gurur bu büyük bebeğin önüne geçiyor.


İLGİLİ: Yengeç burcunun en tatlı halleri…


Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan burcunun herhangi bir konuda direkt olarak çocuksulaşması çok kolay – çünkü gerçekten onlar her an çocuk gibidir! Uyum sağlayan ama istedikleri bir şey olmayınca hemen ağlayan büyük bebekler… Yetişkin bir Aslan burcunun ağlamasını izlemek gibisi yoktur. Biz size söyleyelim, bunu görmek asla güzel değildir.


İLGİLİ: ASLAN KADINININ BİRBİRİNDEN ÇEKİCİ ÖZELLİKLERİ


Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak, kendilerini, çocuksu davranışlarını açık etmekten hoşlanmaz, çünkü hep üstün bir zekaya sahip olduğunu düşünmemizi ister. Bununla birlikte, içindekileri dışarı vuramadığı takdirde iç dünyası parçalanmaya başlar. Huzursuzluk için hazırlanın…


İLGİLİ: Başak Kadını 7 Özelliği


Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi yalan söylemeye meyilldiri. Büyülemek için, işin kolayına kaçmak için ya da herhangi bir sebepten yalan söyleyebilir. Ve tıpkı küçük bir çocuk gibi inkar ederler. Korkunç bir reddedilme duygusuyla, sizin onu sevmenizi sağlamak için ellerinden geleni yaparlar. Teraziler çocukça yalancılardır diyebiliriz.


İLGİLİ: TERAZİ BURCU HAKKINDA 10 GERÇEK!


Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Gururları yüzünden Akrep bazen gerçek bir bebek olabilir. Bir yalanla yakalanırlarsa, inkar ederler; yanlış bir şey yaptığı söylenirse, sinirlenir, bozulur ve sorumluluk kabul etmeksizin kızgın davranırlar. Tıpkı çocuk gibi!


İLGİLİ: AKREPLERİN karanlık doğasına dair önyargılarınızı kıracak bir yazı…


Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Yay, kendi haline bırakıldığında oradan oraya koşturup duran bir bebek gibidir. Buna engel olamazlar ve çok duygusaldır. En çocukça özelliği ise, sürekli kendileri için bir özür beklemeleri… Bu oldukça sinir bozucu olabilir!


İLGİLİ: Yay burcu hakkında çok yanlış bilinen 3 konu.


Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Histeri (öfke) krizleri, bir iş üstündeki Oğlak burcunun en çocukça halidir. Öfkesine engel olamaz ve ağzına geleni söylemeye başlar.


İLGİLİ: Oğlak burcu kadınının sevgisini nasıl kazanırsınız?


Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Çocukluğunun ne zaman sona erdiğini kestiremezsiniz, çünkü Kovalar her durumda olgunlaşmaya meyilldir. Çocuksu iç dünyasını genelde dışarıya pek yansıtmayıp içten içe yaşar. Sadece yemek konusunda tıpkı bir çocuk kadar seçicidir!


İLGİLİ: KOVA KADINI NEDEN BU KADAR MUHTEŞEM?


Balık (19 Şubat – 10 Mart)

“Çocukça” ve “Balık” kelimeleri neredeyse eş anlamlı gibidir. Sürekli ilgi beklerler ve eleştiriye gelemezler. Bu çocukça davranışın ne zaman eseceğini kestiremezsiniz. Her an ağlamaya hazır uyarısına hazır olun. Yeni doğan bebekler bile böyle ağlayamaz…

Cibuu

Yorum Yap