Yaşam

Banyonuz İçin 15 Mükemmel Dekorasyon Önerisi

banyo dekorasyonu

Banyo dekorasyonu önerileriyle bu yazımızda karşınızdayız… Her yılın başlangıcında içimizdeki yenilenme isteğine karşı koyamayız… Hem kendimize hem de evimizin dekorasyonuna dair yenilikler yaşama karşı heyecanımızı diri tutmak için en iyi yoldur. Özellikle banyo ve tuvalet dekorasyonu en çok ilgimizi çeken yerlerden biri, ya sizinki? Çünkü bir evde banyonuz kişisel ve özel zevklere göre düzenlenmişse, biliyoruz ki o evin havasında bir değişiklik, pozitif bir enerji oluyor. Biz de buradan yola çıkarak sizlere en güzel banyo dekorasyonlarından ilham alarak 15 öneri listesi hazırladık. Ayrıca herhangi bir banyo tadilatı için kolları sıvamadan önce, işin teknik ayrıntılarını iyice araştırmanız gerekiyor. Banyonuzun büyüklüğü ve elektrik tesisatının yerleşimine göre her dekorasyonun sizin banyonuza uymayacağını bilmeniz gerekir. Bir durum değerlendirmesi yapacak olursanız, hem teknik açıdan hem de uygulama maliyetlerini kalem kalem çıkarmak son derece önemlidir. İyi planlanmamış projeler, kaynaklarınızı, zamanı ve parayı boşa harcamaktan başka bir işe yaramaz. Bunları önceden hatırlattıysak, artık yeni fikirlerin tadını çıkarmak ve listeden seçip ilham alabileceğiniz banyo dekorasyonlarını incelemek için yazımızı okumaya devam edin.

Birbirinden şık ve modern 15 banyo dekorasyonu

Yenilik zamanı!

Banyolar için, seçilen kaplamaların geçirimsiz olması gerektiğini ve seramik ve porselen karolardan mermer, granit veya kireçtaşlarına kadar değişiklik gösterebileceğini hatırlamakta fayda vardır. Tuvaletler için bu bakım çok gerekli değildir. Porselen karolar daha pratiktir ve bakımı daha kolaydır. Doğal taşlar daha sofistikedir ve temizlik yaparken ve sık sık su geçirmez olduklarından daha fazla bakıma ihtiyaç duyarlar, çünkü gözeneklidirler. Boyalı parçaların bitiminde, mantarların çoğalmasını önlemek için akrilik küf önleyici boya kullanılabilir.

banyo dekorasyonu

Bir çok kişinin banyoyu yenilerken unuttuğu bir şey, fişleri kontrol etmek. Prizlerin konumu ve fiş adaptörlerini doğru yerleştirmemek ciddi kazalara neden olabilir.

banyo dekorasyonu

banyo dekorasyonu

Son olarak, buradaki dekorasyonun da önemli olduğunu unutmayın! Tezgahın üzerindeki saksılar, aromalar, bitkiler ve kutular her dekorda inanılmaz bir fark yaratır!

banyo dekorasyonu

banyo dekorasyonu

banyo dekorasyonu

banyo dekorasyonu

banyo dekorasyonu

banyo dekorasyonu

İlginizi çekebilir!

Burcunuza göre ev dekorasyonu!

Doğal ev dekorasyonu için mükemmel objeler!

Bahar temizliğinde “yapılmaması” gerekenler!

Cibuu

Yorum Yap