Astroloji

Onlar Astrolojinin İyi Kalpleri: Asla “Hayır” Diyemeyen Burçlar

hayır demeyi öğrenmek

Siz “Ne demek, tabii ki kalabilirsin. Demek ailen de gelecek. Tabii tabii, hiç sorun değil. Küçük çocuklar da mı var? Eh, idare ederiz artık…” demiş bulunmuşsunuzdur. Yavaş yavaş çantanıza bir kutu antidepresan ilacı stoklamaya başlayabilirsiniz. Bu durum hayır demeyi bilmeyen iyi kalpli zodyak burçları için ortak bir problemdir. Bakalım bu burçlar hangileri, kendinizi aralarında bulabilecek misiniz?

Hayır demeyi bilmeyen insanlar bunu birkaç nedenden ötürü yapamazlar ve en belirgin sebeplerin başında  reddedilme korkusu yer alıyor olabilir. Başkalarına hayır diyerek onları hayal kırıklığına uğratmak yerine, kendilerinden feragat ederler, böylece sevilmeme hatta nefret edilme ihtimallerinden sıyrıldıklarını düşünürler. Tabii bazı insanlar “hayır”ı bir cevap olarak kabul etmez, hakaret olarak kabul eder.

Yüzleşme korkusuna kapıldığınız için, hayatınız boyunca istemediğiniz şeyleri kabullenerek kendinize haksızlık etmiş olursunuz.

“Hayır demeyi öğrenin”: Bunu yapmak sanıldığı kadar kolay mı?

Hayır diyemeyen burçlar

1. Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Koç, insanları memnun etmeyi sever. Sadece her şeye evet demek isterler; ona evet, buna evet, şuna evet… Evet, Koç burcu zaten olumlu ve iddialı bir burç olduğu için bu onlar için harika bir kelime…

Sonunda “hayır” demenin tek cevap olduğunu bilseler bile başkalarını incitmek yerine kendilerini incitmeyi tercih ederler.  Reddedilme riskini göze alamazlar. Bu yüzden sizi mutlu etmek elindeki olanakları sonuna kadar zorlar.


İLGİLİ: En iyi aile babası olabilecek burçlar: Kızlar, dikkat!


2. Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

İşi bitirmek, Oğlak burcu için önemli bir meseledir ve bu da onların iflah olmaz bir evetçi olduğu anlamına gelir. Kendilerini tatmin olmuş hissetmenin tek yolunun, etrafındaki herkesin mutlu olmasından ve makineyi sorunsuz bir şekilde çalıştırabilmelerinden geçtiğini bilirler.

Öyleyse, Oğlak burcu ondan istediğiniz şeyin sizin için olumsuz olacağını düşünse bile, ancak sizi üzmemek için evet der. Çok çalışan biri için ne kadar az vakitleri olsa da, sizi kırmak akıllarından bile geçmez.


İLGİLİ: Oğlak burcu kadının sevgisini kazanmanın yolları!


3. Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burcu hayır diyemez çünkü hayır’a inanmazlar. Dürüst olmak gerekirse, gerekli olanın yapılması gerektiğini düşünürler. Sadece konuşmak, şikayet etmek değil.

Bir Yengeç burcuna basitçe cevaplanabilecek bir soru sorarsanız, “Evet” diye cevaplayacaklardır ve bu da böyle sürüp gidecektir. Yengeç burçları nadiren yapılması imkansız bir şey görürler.


İLGİLİ: Yengeç Burcu insanı kiminle uyumlu?


4. Balık (19 Şubat – 10 Mart)

Bu arkadaş canlısı burçlar yalnızca sizden bir onay almak için yaşarlar diyebiliriz. Balık burcu bu duruma çok önem verir çünkü arkadaş sahibi olmak ve onu hoşnut tutma çok önemlidir. Hepimizin bildiği gibi bazen arkadaşlarımızı sorgusuz sualsiz memnun etmek için kendinizden ödün vermeniz gerekir.


İLGİLİ: Balık Kadını aşık olursa neler yaşanır?


5. Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazilerin korku ve nefret dolapları açıldığında içinden çok korkunç şeyler çıkabilir. Siz konuşurken içlerinden size hiç katılmasalar da, dışarıdan söyledikleri şey “Çok haklısın” olacaktır.

Terazi sürekli yalan söyler ve fark edilmekten kaçınmak için her şeyi yaparlar. Dolayısıyla Terazi hayır diyemez, çünkü “hayır”, sizi bir işten vazgeçirmek için daha fazlasını yapmaları gerektiğini bilirler ve bununla uğraşmazlar.


İLGİLİ: En eğlenceli yönleriyle Terazi burcu!


6. Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan burçları hemen hemen hiçbir isteğe olumsuz bir yanıtla karşılık veremezler. Tüm dünya Aslan burcuna taleplerini iletmek üzere hazır beklemektedir. (Aslanlar böyle olduğunu düşünmektedir.)

Ne isterseniz sorun, yanıt evet, tabii olacaktır! Ah şu yufka yürekli Aslanlar!


İLGİLİ: Aslan Kadınının Karşıkonulamaz Özellikleri


 

Cibuu

Yorum Yap