Gündem

Brad Pitt Charlize Theron Aşkı Gerçek Mi?

Brad Pitt Charlize Theron

Son günlerde çıkan söylentiler Brad Pitt Charlize Theron isimlerini yan yana görmemize vesile oldu. Fakat bu haberler gerçekten doğru mu yoksa sadece birer söylentiden mi ibaret?

Brad Pitt Charlize Theron Birlikte mi?

Brad Pitt ve Charlize Theron’u birbirine yakıştıran okuyucularımız için üzülerek söylemeliyiz ki, bu iki ismin sadece arkadaş oldukları ortaya çıktı! İkilinin arasında dedikodulardan sonra çevrelerindeki insanlara şöyle demeçler verdikleri ortaya çıktı: “Son bir aydır düzenli olarak görüşüyoruz ama sadece arkadaşız.” Brad Pitt Charlize Theron ile asla çıkmadıklarını bu sözlerle belirtiyor. Yakın çevrelerinden kişiler de, aralarında çıkan romantik haberlerin doğru olmadığını ve bu haberlerin yanlış olduğunu belirttiler.

Entertainment Tonight’ta yer alan bir habere göre ise Brad Pitt’in Charlize Theron’u yıllardır tanıdığını ve son zamanlarda “daha iyi arkadaş” olduklarını belirtti. İki ünlü isim, 6 y önce Breitling markası için bir fotoğraf çekiminde yer aldılar.


Beyonce ve Jay-Z’nin rüya ilişkisi hakkında her şey!Tabii çıkan haberler bunlarla sınırlı değil. ET  Magazin’de yer alan bir habere göre ise “ikilinin şu sıralar birbirlerinin arkadaşlıklarından zevk aldıklarını, birçok konuda anlaştıklarını ama şu an bir ilişkiye hazır olmadıkları” belirtiliyor.

Brad Pitt Pekin Breitling Squadona

Getty Images VCG

Angelina Jolie boşanma davası ayrılmasından bu yana verdiği ilk röportajda Eylül 2016 yılında, Brad Pitt ile ilgili haberlerden kaçındıklarını bu haberlerin çocukları olumsuz etkilediğini kaydetmişti.

Angelina Jolie, Brad Pitt Charlize Theron’un birlikte olma söylentilerine ise açık bir yorumda bulunmadı.

Cibuu

Yorum Yap