Gündem

Mustafa Sandal Melis Sütşurup ve Emina Jojoviç: Neler Oluyor!

mustafa sandal melis sütşurup

Geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde Emina Jojoviç ile yollarını ayıran Mustafa Sandal Melis Sütşurup ile olan birlikteliğini instagram hesabından paylaşım yaparak ilk kez duyurdu. Story’sine yazdığı metinde “hayatımda biri olacağı zaman ilk sizinle paylaşacağımı söylemiştim” sözlerine yer verdi.

Mustafa Sandal Melis Sütşurup ile ilk kez görüntülendi

2018’in Haziran ayında 11 yıllık eşi Emina Jahovic’ten boşanan Mustafa Sandal sevgilisi Melis Sütşurup ile ilk kez görüntülendi. İkili aşk yaşadıklarının haberini sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak verdi. Ulus semtinde bir yemek çıkışı kameralara bazı pozları yansıdı.

 • Mustafa Sandal sevgilisi Melis Sütşurup ile ilk kez görüntülendi - Magazin haberleri

  Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre, Mustafa Sandal yeni aşkı Melisa Sütşurup ile Ulus’taki bir mekanda yemek yedi.


  En zeki burç hangisi: İşte astrolojinin zeka küpleri!


  Mustada Sandal Melis Sütşurup keyifli ve mutlu görünüyordu.

  Çiçeği burnunda aşıklar önce mekanın çıkışında kameralar olduğunu görünce telaşlandı. Ardından bir süre gazetecilerin gitmesini bekleyen ikili, en sonunda çareyi gülümseyerek çıkmakta buldular. Gazetecilerin fotoğraf çektiğini görünce samimi bir şekilde gülümseyen Mustafa Sandal, hayli mutlu ve keyfi yerinde görünüyordu.

   

  Mustafa Sandal Melis Sütşurup

  Melis Sütşurup ise Sandal’ın koruması ile arkadan yürüdü.

  “GAYET İYİYİZ”

  Gazetecilerin ardı arkası kesilmeyen sorularına sakince ve gülümseyerek cevap veren Sandal, “Arkadaşlar bunlar ayaküstü konuşulacak konular değil, daha sonra uzun uzun konuşuruz. Biz gayet iyiyiz, teşekkür ederiz” dedi.

  Yanındaki hanımefendiyi aracına bindiren Mustafa Sandal, sonrasında sevgilisi ile vedalaştı. Birbiri ile öpüşen çiftin, bir hayli keyifli ve mutlu olduğu dikkat çekti.

   

  Mustafa Sandal sevgilisi Melis Sütşurup ile ilk kez görüntülendi - Magazin haberleri

  Bir butik sahibi olan Melis Sütşurup, lüks aracına binerek oradan ayrıldı. Mustafa Sandal ise bir erkek arkadaşının aracına binerek oradan ayrıldı.

  Boşanma sonrası adı birçok kişi ile anılan Sandal, ilk kez sevgilisi ile gazetecilere yakalanmış oldu.

Cibuu

Yorum Yap