Aşk & İlişkiler Astroloji

Hangi Burçlar Aldatır? Aldatma Olasılığı Yüksek Olan Çiftler!

aldatma

Türkiye bu habere hazır mı bilmiyoruz ama aldatma olasılığı en yüksek çiftleri açıklamakla büyük bir halka hizmet projesine daha adım atmış bulunuyoruz. Toplanın!

Hangi karakterdeki burçların birbirini aldatmaya en meyilli burçlar olduğunu merak ettiniz mi? Bazı zodyak burçlarının eşleşmesi, içlerindeki sadakatsizliği tek başlarına olduklarından daha fazla açığa çıkarabiliyor!

Tabii ki bu öngörülerin yüzde yüz gerçeği yansıttığını söyleyemeyiz. Sadece astroloji bizim için eğlenceli bir yol gösterici olmuştur

Uyarıları akılda tutmakta fayda var… En azından işler kötüye gitmeye başladığında daha az şaşırırsınız.


İşte birbirini aldatma olasılığı en yüksek olan burçlar

1. Koç ve Boğa

Astrolog Valerie Mesa, POPSUGAR’a yaptığı açıklamada, bu iki burç için Mars’ın Koç’u ve Venüs’ün Boğayı yönetmesine dikkat çekiyor.

“Boğa burçları Koç burcuna karşı duydukları ihtiraslı uyanış yaşarken, aslında Boğa’nın sadık olduğunu düşünür. Ama işler ciddiye bindiğinde ikisi de tek kişilik yaşamlarındaki özgürlüğü arıyorlar ve ilişkilerinde sadakati korumakta zorlanıyorlar. Sadakat ve aşk, onlar için iki farklı sayfada yer alıyor.

2. İkizler ve Terazi

Astrolog Mesa, “Her ikisi de aynı gezegen tarafından yönetildikleri için, birbirlerinin varlığıyla doğal olarak büyüleniyorlar. Artı, Terazi, İkizler’in kararsız doğası ve zihinsel olarak uyarıcı şakacı tarafına tamamen kendini kaptırıyor.” dedi.

Ancak, Terazi İkizler’in, Terazi’ye tamamen zıt olan “uzun süreli ilişki sözü vermeyi” kesinlikle reddettiğini bilmiyor. Bu da ilişkide gerginliğe ve erkenden ayrılma eğilimine neden olabiliyor.


İLGİLİ: EN KISKANÇ BURÇLAR HANGİLERİ? ŞAŞIRACAKSINIZ


3. Yengeç ve Oğlak

Karşıt kutuplar burada! Mesa şöyle diyor; “Yengeç burcu, Oğlak’ın efendi tavırlarından çok hoşlanıyor ve Oğlak burcu da Yengeç duygusallığı karşısında bazen ne yapması gerektiğini kestiremiyor. Ayrıca zavallı Oğlak, Yengeç’in ilişkiden kolayca sıkılabileceğini bilmiyor.”

Bunun asıl nedeni, Oğlak burcunun, Yengeç burcunun cinsel isteklerini hiçbir zaman tam olarak tatmin edemeyeceğidir.

4. Aslan ve Yay

Mesa, “Bu ikisi hem ateş burcudur hem de tamamen birbirlerine vurulmuş haldeler. Ancak Aslan burcunun yatak odasındaki yeteneği, sürekli Yay’ın dikkatini çekmesi için yeterli değil ve Yay’ın içindeki hep bir yerlere gitme isteğini, birileriyle buluşma isteğini durdurmaya da yetmiyor. Buda onların birlikte geçirecekleri zaman ve enerjilerini nereye harcayacakları konusunda çatışmalar yaşamalarına neden oluyor.

“Bu iki burç arasındaki güçlü kimyaya rağmen, Yay, asla Aslan burcunun otoritesi altında bağlı kalmayacaktır.”


İLGİLİ:  ERKEKLER NEDEN ALDATIR? iŞTE CEVABI!


5. Akrep ve Balık

Bu iki burç için bir elmanın iki yarısı diyebiliriz. Ancak bu iletişimin tutkuyla uzaktan yakında alakası yok. Gerçek şu ki, ikisi de kendi iyiliğini daha fazla düşünür ve bu sinsice düşüncelere yol açar.

“Aldatma, bu ilişkide tek yönlü bir sokak değildir. Çünkü ikisi de birbiri ardına yalan söyleyebilir ve zor durumlardan kurtulabilecek zekaya sahipler. Yani işin özeti, “aman diyelim!”

6. Kova ve Başak

Bu iki burcun enerjisi birbirinden tamamen farklıdır. Ancak her ikisinin de entelektüel açıdan “tuhaf” olduğu düşünülürse garip bir şekilde benzerdirler de diyebiliriz. İkisinin de ilgi alanları birbirinden çok farklıdır ve bu da akılları başka yerlere kaymaya çok müsaittir anlamına kolaylıkla gelebilir.

Cibuu

Yorum Yap